Podłogówka Sopot

posted: 5 stycznia, 2017

Podłogówka Sopot

Instalacja podłogówki w Sopocie

Ogrzewanie podłogowe staje się coraz częściej wybieranym systemem ogrzewania całego domu. Przemawia za tym niska cena instalacji tego ogrzewania, bardzo duża sprawność grzewcza, poprawa funkcjonalności całego budynku przez brak grzejników na ścianie oraz wiele technologii jego wykonania dzięki czemu łatwo dopasować je do każdego budynku, pomieszczenia oraz źródła ciepła.

Poprawność działania ogrzewania podłogowego zależy jednak od właściwego jej montażu. W tym celu każdemu klientowi, który decyduje się na jeden z systemów ogrzewania podłogowego Sander wykonujemy projekt ogrzewania podłogowego oraz schemat jego podłączenia czytelny dla każdego instalatora ogrzewania.

Na życzenie klientów nasi instalatorzy wykonują również montaż wodnej podłogówki w technologii suchej, mokrej a także ogrzewania podłogowego elektrycznego nie tylko w Sopocie ale całym woj. pomorskim. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z akredytowanymi instalatorami podłogówki oraz firmami partnerskimi w całej Polsce. Montaż ogrzewania jest wykonywany w umówionym wcześniej terminie. Poszczególne realizacje z montażu i układania ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła u naszych klientów zamieszczamy na naszej stronie.

Energooszczędny dom z ogrzewaniem podłogowym

Podłogówka tym odróżnia się od klasycznego ogrzewania grzejnikowego, że rozprowadza ciepło w pomieszczeniu w sposób równomierny. Cała powierzchnia podłogi (w miarę możliwości – w zależności od rozmieszczenia np. mebli w pomieszczeniu) wytwarza równomiernie ciepło. Jest to system ogrzewania, który jest w tej chwili dostępny w cenie ogrzewania grzejnikowego!

Popularność ogrzewania podłogowego oraz jego cena sprawia, że coraz więcej osób decyduje się  na stosowanie tego rozwiązania jako głównego ogrzewania domu pomijając tradycyjne kaloryfery. Odejście od tradycyjnych grzejników pozwoli na uzyskanie nowoczesnego domu bez grzejników oraz na zastosowanie ekonomicznego i taniego w eksploatacji ogrzewania całego domu.

Ekonomiczne rozwiązania grzewcze

Nasze ekonomiczne rozwiązania grzewcze stosowane w domach jednorodzinnych i budynkach użytkowych to.m.in:

oraz

Wszystkie nasze rozwiązania grzewcze Sander to ekonomiczne systemy ogrzewania w stosunku do tradycyjnych kaloryferów. Są kompletnymi systemami i mogą współpracować praktycznie z każdym źródłem ciepła – pompą ciepła, gazowym piecem kondensacyjnym. Współpracują z automatyką do sterowania domem WUNDA SMAR dzięki której będziesz mógł sterować temperaturą w domu na odległość z wykorzystaniem komputera, smartfona.

 

Podłogówka Gdynia

Podłogówka Słupsk

Podłogówka Gdańsk

Podłogówka Wejherowo

 Wodne ogrzewanie podłogowe suchy system

Jeżeli interesuje Cię wodne ogrzewanie podłogowe w systemie suchym, mokrym albo ogrzewanie podłogowe elektryczne, pompa ciepła i chcesz poznać cenę lub koszty montażu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie. Nasi pracownicy pomogą dobrać system grzewczy do domu, źródła ciepła oraz poinformują o kosztach ogrzewania do Twojego budynku.

Ogrzewanie podłogowe w technologii suchej to jeden z systemów grzewczych, który można dopasować do każdego budynku. Cechuje go szybkość układania, montażu oraz elastyczność dopasowania rozwiązania do każdego pomieszczenia.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Sopot

Posiadamy w ofercie pompy ciepła typu split i monoblok naszej marki Sander Energie i firmy Viessmann o mocy 6, 12, 14, 16 kW. Mogą być one stosowane zarówno w domach jednorodzinnych i jak i wielomieszkaniowych. Współpracują one nie tylko z ogrzewaniem podłogowym ale również tradycyjnym ogrzewaniem – grzejnikami ściennymi. Montaż pomp ciepła jest przeprowadzany przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez serwisantów z uprawnieniami.

Pompy ciepła jako najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródła ciepła objęte są dofinansowaniem z WFOŚiGW. W ramach Programu Czyste Powietrze z WFOŚiGW możesz dodatkowo ubiegać się o dotację i uzyskać od 30 do 60% dofinansowania na wymianę kotła grzewczego, pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe, fotowoltaikę.

 

Rekuperacja – wentylacja z odzyskiem ciepła

Posiadamy w naszej ofercie również rekuperatory firmy THESSLA GREEN. Są one dobierane do kubatury i technologii budynków oraz ilości mieszkających osób. Wybierając rekuperator Thessla Green zyskujesz:

– efektywną wymianę powietrza w domu,

– oczyszczone powietrze z zanieczyszczeń i alergenów,

– świeże powietrze filtrowane bez przeciągu i utraty ciepła!

Chcesz wiedzieć więcej. Zapraszamy do KONTAKTU.

 


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekipa montażowa ogrzewania podłogowego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze montaż instalacji ogrzewania podłogowego montaż ogrzewania podłogowego montaż podłogówki nowoczesny dom bez grzejników nowoczesny system ogrzewania domu nowoczesny system ogrzewania mieszkania ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe krok po kroku Ogrzewanie podłogowe Sopot Ogrzewanie podłogowe w Sopocie ogrzewanie połogowe pomorskie podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka pomorskie Podłogówka Sopot rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności