Podłogówka Słupsk

posted: 5 stycznia, 2017

Podłogówka Słupsk

Instalacja podłogówki w Słupsku

Jeżeli jesteś zainteresowany ogrzewaniem podłogowym Sander pomożemy Ci dobrać najlepsze produkty do Twojego domu. Każdy nasz klient może liczyć m.in. na:

 • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła w budynku,
 • projekt podłogówki dopasowany do technologii budynku i pomieszczeń,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • montaż i instalacja ogrzewania podłogowego.

Nasza firma zajmuje się montażem ogrzewania podłogowego w technologii suchej, mokrej, elektrycznej oraz pomp ciepła u klientów w Słupsku ale również całym woj, pomorskim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z akredytowanymi instalatorami ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania jak i systemów grzewczych Sander zamieszczamy na naszej stronie.

 

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Słupsku

Nowoczesny system ogrzewania podłogowego wykonywany w technologii na sucho i na mokro – oto, na co możesz liczyć jeśli zdecydujesz się na usługi naszej firmy świadczone w Słupsku, okolicach, a także innych miejscach w Polsce. Tworzymy kompleksowe systemy instalacyjne podłogówki z myślą ekonomii i ekologii. Nowoczesne budownictwo wymaga, by również takie instalacje jak podłogówka były produkowane i instalowane przy uwzględnieniu podstawowych zasad ochrony środowiska.

Oprócz zmniejszania zużycia energii oraz zaoszczędzenia w długoterminowej perspektywie, przyczyniamy się do powyższych założeń proekologicznych. Inwestując w podłogówkę możesz mieć czyste sumienie. Więcej na ten temat dowiesz się od naszych konsultantów.

Nowoczesne rozwiązania grzewcze Sander

Nowoczesne rozwiązania i instalacje grzewcze Sander przeznaczone i dedykowane do domów jednorodzinnych, budynków wielomieszkaniowych jak i użyteczności publicznej to:

 • ogrzewanie podłogowe elektryczne,
 • wodna podłogówka technologia mokra,
 • podłogówka w technologii suchej,
 • ogrzewanie ścienne,
 • chłodzenie sufitowe,
 • pompy ciepła,
 • rekuperacja,
 • automatyka do sterowania ogrzewaniem.

Każde rozwiązanie grzejne Sander jest rozwiązaniem kompletnym naszej produkcji. Współpracuje z automatyką do zarządzania ogrzewaniem budynku WUNDA SMART. Umożliwia ona na intuicyjne i proste sterowaniem ogrzewaniem i temperaturą każdego pomieszczenia osobno z wykorzystaniem smartfona. Jeżeli chcesz poznać koszty i cenę instalacji ogrzewania Sander dopasowanej do Swojego domu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Gdynia

Podłogówka Gdańsk

Podłogówka Sopot

Podłogówka Wejherowo

 

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Wykonujemy ogrzewanie podłogowe w technologii suchej, mokrej i elektrycznej. Wiele naszych autorskich rozwiązań w ogrzewaniu suchym jest chronionych patentem. Ogrzewanie podłogowe Sander bez kłopotu dopasujesz do każdego budynku niezależnie od technologii jego wykonania. Nasze systemy grzewcze są dostępne nie tylko w Polsce ale również trafia do takich państw jak: Francja, Niemcy, Belgia, Norwegia. Irlandia, Włochy, Anglia, Dania, Austria, Czechy, Słowacja.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o naszych instalacjach ogrzewania do nowoczesnych domów jednorodzinnych jak i tych remontowanych po termomodernizacji zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Słupsk

Pompy ciepła znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia naszej marki Sander Energie i firmy Viessmann. Doskonale nadają się do ogrzewania i chłodzenia budynków. Posiadają moc 6, 12, 14, 16 kW i nadają się do ogrzewania domów jednorodzinnych z ogrzewaniem podłogowym jak i tych w których występuje tradycyjne ogrzewanie ścienne – kaloryfery.

Pompy ciepła typu monoblok i split są instalowane u klientów przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem corocznego ich przeglądania przez uprawnionych serwisantów. Jako najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła pompy ciepła objęte są wsparciem z WFOŚiGW. Można starać się o dotację na pompy ciepła – zarówno na ich zakup jak i instalację w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE.

 

Rekuperacja do domów jednorodzinnych

Nasza firma posiada w ofercie  rekuperatory firmy THESSLA GREEN, które dopasowujemy do kubatury budynku oraz ilości osób w nim mieszkających. Wykonujemy instalację rekuperacji w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Co zyskujesz wybierając nasze rekuperatory?

 • doskonałą i sprawną wentylacja budynku z odzyskiem ciepła,
 • skuteczne wietrzenie pomieszczeń,
 • filtrację alergenów, zanieczyszczeń powietrza,
 • ciągłą świeżość powietrza,
 • oszczędność w ogrzewaniu budynku i energii elektrycznej,
 • redukcję nadmiaru wilgoci.

Jeżeli chcesz poznać koszty rekuperacji dopasowanej do Swojego budynku napisz do nas lub zadzwoń.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym ekologiczna podłogówka ekologiczne ogrzewanie ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze najbardziej ekonomiczne ogrzewanie najbardziej ekonomiczne ogrzewanie domu nowoczesne domy jednorodzinne nowoczesne instalacje ogrzewania podłogowego nowoczesne rozwiązania grzewcze nowoczesne sposoby ogrzewania domu nowoczesne systemy ogrzewania nowoczesne techniki budowlane nowoczesne technologie grzewcze nowoczesny dom ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Słupsk Ogrzewanie podłogowe w Słupsku ogrzewanie połogowe pomorskie podłogówka podłogówka pomorskie Podłogówka Słupsk rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności