Podłogówka Gdynia

posted: 5 stycznia, 2017

Podłogówka Gdynia

Instalacja podłogówki w Gdyni

Poprawność i sprawność działania instalacji grzewczej w tym ogrzewania podłogowego zależy od prawidłowego jej wykonania (doboru, projektu, ułożenia). Dlatego jako producent ogrzewania i systemów grzewczych przywiązujemy do tego ogromne znaczenie. Każda osoba zainteresowana naszymi rozwiązaniami i instalacjami ogrzewania może liczyć m.in. na:

 • dobór ogrzewania podłogowego  do źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do technologii budynku,
 • schemat podłączenia podłogówki,
 • instalacja i montaż ogrzewania podłogowego u klienta.

Przeprowadzamy montaż ogrzewania podłogowego wodnego w systemie mokrym, suchym oraz elektrycznej podłogówki u klientów w Gdyni jak i całym woj. pomorskim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z instalatorami ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego jak i pomp ciepła zamieszczamy na naszej stronie.

Zdrowy dom z ogrzewaniem podłogowym

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań grzewczych? Postaw na ekologiczną i ekonomiczną podłogówkę w Gdyni, okolicach i innych miejscach w Polsce! Firma Sander oferuje ogrzewanie płaszczyznowe w postaci ogrzewania podłogowego. Ciepła podłoga zapewniona przez oferowane u nas systemy ogrzewania podłogowego to komfort, którego poszukują dla swoich mieszkań i domów nowocześni konsumenci. Stań się jednym z nich!

Jeśli nie wiesz, jaki system grzewczy wybrać, zdaj się na wiedzę specjalistów w zakresie ogrzewania podłogowego. Co zyskasz decydując się na nasze ogrzewanie? Zapewnimy:

– ciepłą podłogę w Twoim domu,

– zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,

– poprawimy funkcjonalność Twojego domu i każdego pomieszczenia poprzez brak grzejników ściennych,

– tanie ogrzewanie w stosunku do tradycyjnej instalacji z kaloryferami. Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe to tańsze ogrzewanie o około 30% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.

– możliwość sterowania ogrzewaniem z wykorzystaniem aplikacji i automatyki.

Instalacje ogrzewania i systemy grzewcze Sander

Energooszczędne systemy i instalacje ogrzewania Sander do domu i budynku użyteczności publicznej to m.in.:

 • ogrzewanie ścienne,
 • ogrzewanie podłogowe elektryczne,
 • ogrzewanie podłogowe system suchy,
 • ogrzewanie podłogowe system mokry,
 • chłodzenie sufitowe,
 • pompy ciepła,
 • rekuperacja,
 • automatyka do sterowania ogrzewaniem.

Instalacje ogrzewania Sander to kompletne rozwiązania grzewcze do domów i budynków użyteczności publicznej. Współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem WUNDA SMART. Dzięki niej zarządzanie temperaturą budynku nigdy nie było takie proste. Z wykorzystaniem smartfona na odległość możesz ustawiać temperaturę w Swoim domu i mieć wpływ na wysokość rachunków za ogrzewanie w każdej chwili.

Jeżeli chcesz poznać koszty i cenę ogrzewania dopasowanego do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Gdańsk

Podłogówka Słupsk

Podłogówka Sopot

Podłogówka Wejherowo

Nowoczesne ogrzewanie podłogowe

Nowoczesne ogrzewanie podłogowe Sander w technologii suchej, mokrej lub  elektrycznej jest dostępnie nie tylko w Polsce ale również innych krajach europejskich. Sprzedajemy naszą podłogówkę jak również inne elementy do takich państw jak: Francja, Niemcy, Włochy, Irlandia, Anglia, Norwegia, Belgia, Holandia. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Gdynia

Nasza oferta obejmuje pompy ciepła typu split i monoblok naszej marki Sander Energie i firmy Viessmann. Są to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródła ciepła dostępne na rynku wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków. M.in dlatego są objęte wsparciem i dotacjami z WFOŚiGW w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE.

Pompy ciepła powietrze woda o mocy 6, 12. 14, 16 kW są stosowane w nowoczesnych budynkach z ogrzewaniem podłogowym jak i tych remontowanych z tradycyjnymi grzejnikami ściennymi. Ich montaż przeprowadzany jest w Gdyni jak i całym woj. pomorskim przez uprawnionych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Na pompy ciepła udzielamy do 5 lat gwarancji pod warunkiem warunkiem przeprowadzania serwisu przez serwisantów z uprawnieniami.

 

Rekuperacja – wentylacja z odzyskiem ciepła

Rekuperacja i rekuperatory THESSLA GREEN w ofercie Sander to gwarancja:

– komfortu – bo przebywasz w domu ze świeżym powietrzem.

– zdrowia – bo zyskujesz oczyszczone powietrze z alergenów i smogu,

– oszczędności – ponieważ uzyskujesz wentylację z odzyskiem ciepła. Dzięki temu Twój dom potrzebuje mniej energii na ogrzewanie.

Nasi pracownicy pomogą dobrać i wycenią rekuperacją do Twojego domu uwzględniając jego kubaturę, ilość mieszkających osób i technologię wykonania budynku!


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekipa montażowa ogrzewania podłogowego ekipa montażowa podłogówki ekologiczna podłogówka ekologiczne ogrzewanie ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem instalacja podłogówki instalacja sterująca podłogówką instalacje grzejne instalacje grzewcze inteligentne domy inteligentne instalacje grzewcze inteligentne sterowanie domem inteligentne sterowanie ogrzewaniem w domu inteligentny dom ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Gdynia Ogrzewanie podłogowe w Gdyni ogrzewanie podłogowe w inteligentnym budynku ogrzewanie połogowe pomorskie podłogówka Podłogówka Gdynia podłogówka pomorskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sterowanie ogrzewaniem podłogowym
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności