Podłogówka Ostrołęka

posted: 6 marca, 2017

Podłogówka Ostrołęka

Instalacja podłogówki w Ostrołęce

Jako producent ogrzewania podłogowego i systemów grzejnych zapewniamy naszym klientom:

 • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła,
 • projekt podłogówki dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • montaż i wykonanie instalacji po uzgodnieniu z klientem.

Przeprowadzamy instalację ogrzewania podłogowego w technologii suchej, mokrej oraz elektrycznej podłogówki u naszych klientów w Ostrołęce jak i całym woj. mazowieckim. Montaż podłogówki jest przeprowadzany przez instalatorów autoryzowanych z którymi współpracujemy w całym kraju.  Wybrane realizacje z wykonania ogrzewania podłogowego u naszych klientów są  zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Ostrołęce

Wśród płaszczyznowych rozwiązań grzewczych najpopularniejsze jest ogrzewanie podłogowe wodne. Jako jedną z głównych zalet podłogówki wymienia się ciepłą podłogę przyjemnie odczuwaną przez stopy domowników, jednak pozytywów można znaleźć znacznie więcej. Energooszczędność, ekologiczność, estetyka to kolejne cechy przekonujące nawet najbardziej niezdecydowanych nabywców ogrzewania podłogowego.

Możesz już teraz zamówić darmową i niezobowiązującą wycenę podłogówki w Ostrołęce, okolicach, a także innych miejscowościach w całej Polsce. Nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie grzewcze dopasowane do budynku i powierzchni oraz źródła zasilania ciepła – piec, pompa ciepła. Wykorzystaj w tym celu KALKULATOR/ FORMULARZ na naszej stronie internetowej.

Na podstawie przekazanych danych przygotujemy dla Ciebie wycenę ogrzewania podłogowego w technologii suchej, ogrzewanie podłogowe mokre lub elektryczną podłogówkę. Montaż ogrzewania podłogowego możesz wykonać samodzielnie lub z pomocą naszych instalatorów od podłogówki.

Instalacje i rozwiązania grzewcze Sander

Instalacje i rozwiązania grzewcze Sander do zastosowania w domach jednorodzinnych oraz budynkach użyteczności publicznej znajdujące się w ofercie naszej firmy to m.in.:

 • ogrzewanie podłogowe elektryczne,
 • ogrzewanie ścienne,
 • mokry system ogrzewania podłogowego,
 • podłogówka w technologii suchej,
 • chłodzenie sufitowe,
 • pompy ciepła,
 • szafy hydrauliczne,
 • rekuperacja,
 • automatyka do sterowania ogrzewaniem,
 • stacje uzdatniania wody Viessmann.

Większość instalacji i rozwiązań jest kompletna i współpracuje z aplikacją WUNDA SMART do sterowania ogrzewaniem budynków. Jeżeli chcesz poznać cenę i koszty poszczególnych instalacji ogrzewania dopasowanych do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na stronie.

 

Podłogówka Legionowo

Podłogówka Pruszków

Podłogówka Piaseczno

Podłogówka Otwock

Systemy ogrzewania podłogowego mokre, suche, elektryczne

Nasze systemy grzewcze są obecne na rynku od wielu lat o czym przekonało się już wielu klientów. Są to rozwiązania grzejne kompletne, które każdego roku są dodatkowo udoskonalane. Mogą być one obsługiwane i zarządzane z wykorzystanie aplikacji mobilnej na smartfonie co znacznie ułatwia kontrolę temperatury w domu i ma przełożenie na wysokość rachunków. Systemy ogrzewania Sander ułatwiają sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca. Wybierz nowoczesny dom bez grzejników i postaw na jedno z naszych rozwiązań grzejnych dobierając najbardziej ekonomiczne ogrzewanie. Jeżeli masz pytania dotyczące ogrzewania podłogowego zapraszamy do KONTAKTU. Nasi konsultanci podpowiedzą jakie rozwiązanie powinieneś wybrać.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Ostrołęka

Posiadamy w swojej ofercie pompy ciepła monoblok i split do zastosowań w domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann i Blaupunkt. Mogą być one wykorzystywane zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia budynków. Są uważane za jedna z najbardziej uniwersalnych, ekologicznych i ekonomicznych źródeł ciepła. Ich ogromną zaletą jest możliwość współpracy z każdą instalacją oraz panelami fotowoltaicznymi.

Pompy ciepła mogą współpracować z:

– niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym (wymagają czynnika grzewczego R32)

– wysokotemperaturowym ogrzewaniem – grzejnikami ściennymi (wymagają czynnika grzewczego R20).

Montaż pomp ciepła w Ostrołęce jak i całym woj. mazowieckim jest przeprowadzany przez naszych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi wymaganymi do instalacji pomp ciepła typu split. Czas i koszty montażu są określane zawsze na etapie zakupu wybranego źródła ciepła. Udzielna jest na nie gwarancja do 5 lat pod warunkiem wykonywania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

Dla osób indywidualnych przewidziane zostały różne programy wsparcia w tym dotacje na zakup pomp ciepła jaki termomodernizację budynku oraz wymianę ogrzewania. Dotacje są udzielane najczęściej z WFOŚiGW w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE.

Rekuperacja do domów jednorodzinnych

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła to również domena nowoczesnego budownictwa i energooszczędnego domu. Dlatego w ofercie Sander znajdują się rekuperatory polskiej firmy Thessla Green. Są to jedne z najcichszych rekuperatorów na rynku, które działają w sposób niezauważony dla domowników. Posiadają ogromną sprawność działania nawet w najchłodniejsze dni. Mogą być umieszczane w nieogrzewanych pomieszczeniach do -15st.C.

Instalacja rekuperacji i rekuperatory z serii Air Pack aby sprawnie działała jest dobierana do;

– ilości mieszkańców/ osób przebywających w budynku,

– oraz jego kubatury.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji rekuperacji w Swoim domu lub zakupem najlepszego rekuperatora na rynku napisz do nas lub zadzwoń. Nasi pracownicy w działu technicznego pomogą dobrać instalację do Twojego budynku krok po kroku.

 

Zabezpieczenie instalacji grzewczej przed kamieniem

Wielu producentów urządzeń grzewczych uzależniło udzielenie przedłużonej gwarancji na piece, kotły grzewcze oraz pompy ciepła od odpowiednich parametrów wody. Aby temu zaradzić zalecamy przeprowadzenie testu jej twardości i zastosowania zmiękczacza wody lub filtru wielofunkcyjnego czyli stacji uzdatniania wody w domu. Jest ona:

– montowana za licznikiem wody,

– działa praktycznie bezobsługowo,

– zapewnia odpowiednie parametry wody,

– chroni skutecznie urządzania i instalacje grzewcze przed kamieniem kotłowym.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do KONTAKTU.


tags: darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekologiczna podłogówka energooszczędne ogrzewanie podłogowe estetyczne ogrzewanie instalacje grzejne instalacje grzewcze montaż instalacji ogrzewania podłogowego montaż ogrzewania podłogowego montaż podłogówki ogrzewanie podłogowe mazowieckie Ogrzewanie podłogowe Ostrołęka Ogrzewanie podłogowe w Ostrołęce płaszczyznowe rozwiązania grzewcze podłogówka podłogówka mazowieckie Podłogówka Ostrołęka rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności