Podłogówka Oświęcim

posted: 8 grudnia, 2016

Podłogówka Oświęcim

Instalacja podłogówki w Oświęcimiu

Poprawnie wykonany montaż  i instalacja ogrzewania podłogowego to podstawa poprawnego i sprawnego jej działania. Dlatego jako producent ogrzewania podłogowego i systemów grzewczych przywiązujemy do tego tak szczególną wagę. Wszyscy nasi klienci w razie zakupu instalacji grzewczej mogą liczyć od pierwszego kontaktu na:

 • pomoc w doborze ogrzewania podłogowego,
 • darmowa wycena instalacji grzewczej dopasowanej do budynku i źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego i schemat je podłączenia w cenie zakupu,
 • montaż ogrzewania podłogowego.

Przeprowadzamy montaż ogrzewania podłogowego i systemów grzejnych nie tylko w Oświęcimiu ale całym woj. małopolskim przez naszych autoryzowanych instalatorów ogrzewania. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami partnerskimi w całej Polsce,

 

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym

Bogata oferta producenta ogrzewania podłogowego, firmy Sander, może zadowolić nie tylko prywatnych inwestorów planujących montaż podłogówki w mieszkaniach czy domach jednorodzinnych, ale również większe inwestycje realizowane przez deweloperów, firmy budowlane – rozwiązania cieplne dla kościołów, budynków przemysłowych czy też innych budowli użyteczności publicznej jak sale wystawowe czy hale sportowe.

Dom bez grzejników staje się standardem. Podłogówka w cenie ogrzewania tradycyjnego z grzejnikami pozwoli nie tylko uzyskać:

 • tanie ogrzewanie domu ale zaoszczędzić na rachunkach w skali roku w ramach ogrzewania budynku,
 • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,
 • niskotemperaturowe ogrzewanie,
 • lepszą funkcjonalność pomieszczeń poprzez brak grzejników na ścianach,
 • system grzewczy, który może współpracować praktycznie z każdym źródłem ciepła,
 • możliwość dofinansowania do nowych rozwiązań grzewczych z WFOŚ,
 • możliwość zarządzania temperaturą na odległość.

 

Systemy grzewcze do domów i mieszkań

Nowoczesne i energooszczędne systemy grzewcze Sander do stosowania w domach, mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej to m.in:

Rozwiązania grzewcze Sander są kompletne i współpracują z automatyką do sterowania temperaturą domu WUNDA SMART.  Dzięki temu systemowi możesz sterować ogrzewaniem domu z użyciem smartfona z dowolnego miejsca. Jeszcze nigdy zarządzanie temperaturą domu nie było takie proste! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych instalacji grzewczych w tym kosztów całej instalacji dopasowanej do Twojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA zamieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Tarnów

Podłogówka Nowy Sącz

Podłogówka Kraków

Podłogówka Chrzanów

 

Ogrzewanie podłogowe system suchy i mokry

Nasze ogrzewanie podłogowe w systemie suchym i mokrym oraz elektryczna podłogówka jest dostępna na polskim rynku od wielu lat. Sprzedajemy nasze systemy grzewcze również w innych państwach UE oraz Anglii. Klienci wykorzystują je najczęściej w nowoczesnym budownictwie – domach jednorodzinnych, budynkach wielomieszkaniowych, budynkach użyteczności publicznej oraz budynkach remontowanych poddawanych termomodernizacji. Jeżeli masz pytania dotyczące naszych rozwiązań grzewczych zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Bielsko-Biała

Podłogówka Przemyśl

Podłogówka Bytom

 

Montaż pomp ciepła Oświęcim

Posiadamy w swojej ofercie pompy ciepła Viessman oraz Sander Energie o mocy 6, 12, 14, 16 kW. Nadają się one do  Są one do ogrzewania nowoczesnych domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych z ogrzewaniem podłogowym jak i tych remontowanych w których wykorzystywane jest tradycyjne ogrzewanie z grzejnikami. Poza sprzedażą pomp ciepłą powietrze-woda, solanka-woda, woda-woda prowadzimy również montaż i instalację pomp typu monoblok jak i split przez naszych akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekipa montażowa ogrzewania podłogowego ekipa montażowa podłogówki instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze koszty ogrzewania domu jednorodzinnego ogrzewanie ogrzewanie domu jednorodzinnego ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe krok po kroku ogrzewanie podłogowe małopolskie Ogrzewanie podłogowe Oświęcim Ogrzewanie podłogowe w Oświęcimiu podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka małopolskie Podłogówka Oświęcim producent kompletnego systemu grzewczego producent ogrzewania producent ogrzewania płaszczyznowego producent ogrzewania podłogowego producent podłogówki rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności