Podłogówka Włocławek

posted: 6 lutego, 2017

Ogrzewanie podłogowe Włocławek

Instalacja podłogówki we Włocławku

Podstawą sprawności każdego systemu ogrzewania jest prawidłowy jego montaż. Dobrze rozplanowane ogrzewanie pozwoli tanio ogrzewać budynek i nie generować niepotrzebnych kosztów. Zwracamy na to uwagę każdemu klientowi od pierwszego kontaktu. Jako producent ogrzewania podłogowego i kompletnych systemów grzewczych przywiązujemy do tego szczególną uwagę. Każdy z naszych klientów może zatem liczyć na:

  • pomoc w doborze ogrzewania podłogowego do budynku i źródła zasilania,
  • projekt i schemat ogrzewania podłogowego,
  • montaż podłogówki.

Montaż i instalację ogrzewania podłogowego przeprowadzamy nie tylko we Włocławku ale całym woj. kujawsko-pomorskim dzięki naszym akredytowanym instalatorom i współpracy z firmami partnerskimi w całej Polsce.

 

Dom z nowoczesnym ogrzewaniem podłogowym

Dom z ogrzewaniem podłogowym bez grzejników najlepiej planować na etapie budowy i projektu. Dobrze zaplanowane ogrzewanie będzie sprawnie działać pod warunkiem jak wszystkie elementy będą do siebie idealnie pasować i zostaną uszyte na miarę. Nowoczesne technologie wykorzystywane w produkcji ogrzewania podłogowego pozwoliły nie tylko obniżyć koszt jej produkcji dzięki czemu jest ona sprzedawane w cenie instalacji grzejnikowej ale również poprawiają funkcjonalność całego budynku przez brak grzejników na ścianach.

Montaż ogrzewania podłogowego w mieszkaniu czy kamienicy – czy jest on w ogóle możliwy? Jak najbardziej. Trzeba jedynie odpowiednio dobrać system podłogówki, który fizycznie umożliwiał będzie instalację. Dużo częściej w mieszkaniach niż w domach jednorodzinnych stosuje się w związku z tym suchą zabudowę ogrzewania podłogowego. Jest ona lżejsza, niższa i łatwa do samodzielnego montażu.

Oczywiście o wiele łatwiej i sprawniej przewidzieć i zaplanować instalację ogrzewania podłogowego jeszcze na etapie powstawania budynku, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by montować je w starszych obiektach mieszkalnych, przemysłowych, sakralnych czy innych.

 

Energooszczędne instalacje grzewcze

Instalacje i systemy grzewcze Sander to energooszczędne rozwiązania grzewcze do domów jednorodzinnych, budynków wielomieszkaniowych, obiektów użyteczności publicznej. Bez problemy można dopasować je do każdego budynku jego technologii i źródeł ciepła. Należy do nich m.in.:

Każdy system ogrzewania jest kompletny i współpracuje z automatyką do sterowania ogrzewaniem i temperaturą WUNDA SMART. Zarządzanie temperaturą domu jeszcze nigdy nie było takie proste. Jeżeli chcesz poznać koszty instalacji grzewczych Sander wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

 

Podłogówka Toruń

Podłogówka Bydgoszcz

Podłogówka Grudziądz

Podłogówka Inowrocław

Podłogówka suchy system

Podłogówka Sander jest dostępna w różnych wersjach wykonania. Produkujemy ją jako:

– ogrzewanie podłogowe mokre czyli tradycyjne z wylewką,

– ogrzewanie podłogowe elektryczne,

– ogrzewanie podłogowe w systemie suchym bez wylewki.

System suchy ogrzewania podłogowego jest bardzo często określany przez naszych instalatorów jako weekendowy ponieważ jest bardzo szybki z montażu i ułożeniu. Nie wymaga wylewki, a jej montaż przypomina układanie klocków, które łączy się zgodnie z naszym projektem, schematem i zaleceniami. Cały system tego ogrzewania jest chroniony patentem.

Został uproszczony do minimum w montażu dzięki czemu jest możliwy do ułożenia przez każdego instalatora. Jeżeli masz pytania dotyczące jednego z naszych rozwiązań grzewczych zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

 

Montaż pomp ciepła Włocławek

Zajmujemy się również montażem pomp ciepła Sander Energie i Viessmann. Są to pompy powietrze-woda, solanka-woda, woda-woda. Doskonale współpracują z nowoczesnymi instalacjami ogrzewania podłogowego Sander do ogrzewania domów, mieszkań jak i budynków użyteczności publicznej. Montaż pomp ciepła typu monoblok i typu split wykonujemy przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi.


tags: instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze koszty ogrzewania domu jednorodzinnego montaż ogrzewania podłogowego montaż podłogówki nowoczesne domy jednorodzinne ogrzewanie ogrzewanie domu jednorodzinnego ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe kujawsko-pomorskie ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie Ogrzewanie podłogowe we Włocławku Ogrzewanie podłogowe Włocławek podłogówka podłogówka kujawsko-pomorskie podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej Podłogówka Włocławek rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego sucha zabudowa ogrzewania podłogowego sucha zabudowa podłogówki suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności