Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego

posted: 12 kwietnia, 2018

Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego

Elektryczne ogrzewanie podłogowe można zainstalować w domu jednorodzinnym i w mieszkaniu w bloku. Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego wiąże się z wykonaniem dokładnego planu i analizą warunków w danym pomieszczeniu. Poza instalacją ogrzewania podłogowego konieczne będzie także odpowiednie ustawienie temperatury.

Jak zainstalować ogrzewanie podłogowe elektryczne?

Montaż elektrycznej podłogówki wymaga działania fachowca – instalatora. Na podstawie dokładnego planu pomieszczenia rozmieści odpowiednio maty grzewcze lub kable. Prace wymagają wykonania bezpiecznej izolacji oraz zabezpieczenia kabli. Przed położeniem podłogi wszystko musi wyschnąć, a do tego jest potrzebny czas – w zależności od rodzaju użytych materiałów może to być okres do kilku tygodni. Pierwsze uruchomienie systemu wymaga też odpowiedniego postępowania i sprawdzania jak działa. Kolejnym etapem jest ustawianie temperatury, co może potrwać nawet przez cały sezon grzewczy. Wpływa na to przede wszystkim zmienna aura, ale też indywidualne wymagania domowników. Do tego dochodzą dodatkowe urządzenia, które mogą okazać się przydatne, czy wręcz niezbędne do lepszego funkcjonowania systemu ogrzewania podłogowego. Mogą to być różnego rodzaju sterowniki, regulatory, czy aplikacje pozwalające na precyzyjne ustawianie czasu i wysokości grzania.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe – Umów się na montaż!

montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego

montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego

Komu zlecić instalację ogrzewania podłogowego?

Montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego nie jest sprawą prostą. Prawidłowe wykonanie instalacji to podstawa jej sprawnego funkcjonowania. Wszystkie rady, jakie mogą uzyskać domownicy, wykonanie poprawek, a także późniejsze dodawanie kolejnych elementów systemu usprawniających jego pracę to zadanie fachowców i im powinno powierzać się wykonywanie tego typu prac. Wadliwe wykonanie instalacji skutkować może nie tylko nieefektywnym działaniem systemu, ale też zniszczoną podłogą i koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów związanych z poprawkami i remontem.

Chcesz obniżyć koszty ogrzewania swojego domu i poprawić komfort cieplny w mieszkaniu? Zadzwoń do nas, napisz lub wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY umieszczony na naszej stronie. Dopasujemy ogrzewanie do Twojego domu, jego możliwości technicznych, powierzchni oraz do źródła zasilania.

Nowoczesne Systemy Grzejne Sander System: Ogrzewanie Ścienne, Ogrzewanie Podłogowe Wodne i Elektryczne

ogrzewanie podłogowe tradycyjne ogrzewanie podłogowe suche ogrzewanie podłogowe elektryczne ogrzewanie ścienne chłodzenie sufitowe

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z innymi tematami poruszonymi na naszym blogu, m.in. pobór mocy elektrycznej podłogówki czy dlaczego warto wybrać ogrzewanie podłogowe.


tags: elektryczna podłogówka elektryczne ogrzewanie podłogowe montaż elektrycznego ogrzewania podłogowego ogrzewanie podłogowe podłogówka
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Marcin Śpiewak
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Arkadiusz Dziedzic
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności