Podłogówka Kędzierzyn-Koźle

posted: 6 lutego, 2017

Podłogówka Kędzierzyn-Koźle

Instalacja podłogówki w Kędzierzynie-Koźlu

Jako producent ogrzewania podłogowego zwracamy uwagę na wszystkie niezbędne elementy od których zależy poprawność działania całego systemy ogrzewania każdego budynku. Nie tylko dobry produkt ale zwłaszcza i przede wszystkim prawidłowy jego montaż i wykonanie w budynku u klienta. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem ogrzewania podłogowego mogą liczyć m.in. na:

 • dobór podłogówki do źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • instalacja i układanie podłogówki.

Na życzenie naszych klientów wykonujemy również ogrzewanie podłogowe w technologii suchej, mokrej i elektrycznej zarówno w Kędzierzynie-Koźlu jak i całym woj, opolskim przez akredytowanych instalatorów ogrzewania. Wybrane realizacje z instalacji ogrzewania są zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym bez grzejników

Popularność ogrzewania podłogowego na przestrzeni ostatnich lat sprawiła, że staje się ono coraz bardziej wiodącą instalacją wybieraną przez naszych klientów zarówno do małych mieszkań, apartamentów jak i nowoczesnych domów i budynków użyteczności publicznej. Ogrzewanie podłogowe z instalacji grzewczej wspomagającej grzejniki staje się ogrzewaniem podstawowym do każdego budynku. Głównym powodem tego jest ewolucja na rynku nieruchomości oraz w branży ogrzewania i systemów grzewczych.

Nowe rozwiązania wprowadzone przy ich tworzeniu i projektowaniu pozwoliły nie tylko obniżyć ich koszt ale wprowadzić nowatorskie rozwiązania chronione patentem, które odróżniają nasz system od produktów konkurencji na europejskim rynku.

Podłogówka Sander to gwarancja:

 • niższych rachunków za ogrzewanie budynku,
 • łatwe zarządzanie ogrzewaniem domu jak i każdego pomieszczenia z wykorzystaniem smartfona,
 • niewidoczne ogrzewanie budynku,
 • możliwość współpracy z każdym źródłem ciepła,
 • zdrowe ogrzewanie zalecane dla alergików,
 • ciepła podłoga w domu i jeszcze lepszy komfort mieszkania,
 • tania instalacja podłogowa w cenie tradycyjnych grzejników,
 • jeszcze lepsza funkcjonalność i ustawność pomieszczeń poprzez brak grzejników na ścianie.

Masz pytania? Zapraszamy do KONTAKTU.

Systemy i instalacje ogrzewania Sander

Nowoczesne systemy ogrzewania Sander i instalacje grzewcze wykorzystywane do ogrzewania domów i budynków użyteczności publicznej to m.in.:

Instalacje grzewcze Sander to sprawdzone rozwiązania, które współpracują z automatyką WUNDA SMART do zarządzania ogrzewaniem i temperaturą w każdym pomieszczeniu. Jeżeli chcesz poznać koszty i dowiedzieć się jaka jest cena ogrzewania podłogowego do Twojego domu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Opole

Podłogówka Nysa

Podłogówka Brzeg

Podłogówka Kluczbork

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe w technologii suchej, mokrej i elektrycznej to nie tylko najlepsze rozwiązania i materiały wykorzystane do ich budowy. To również i przede wszystkim możliwość współpracy naszych instalacji grzejnych z automatyką sterującą! Instalacje ogrzewania posiadają również możliwość dodatkowej izolacji pomieszczeń jak i budynku w szczególności w systemie suchym.

Jedną z ważniejszych cech ogrzewania podłogowego jest gwarancja niższych rachunków za ogrzewanie w stosunku do tradycyjnych instalacji z grzejnikami ściennymi. Niskotemperaturowe ogrzewanie jakim jest podłogówka pozwoli Wam zaoszczędzićokoło 30 % kosztów grzania w okresie jesienno zimowym. Ciepła podłoga jako grzejnik po nagrzaniu znacznie dłużej utrzymuje temperaturę niż grzejnik stalowy lub aluminiowy. Między innymi koszty ogrzewania skłaniają coraz częściej inwestorów do wybierania nowoczesnego ogrzewania na miarę XXI wieku do ogrzewania Swoich domów.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Kędzierzyn Koźle

Prowadzimy sprzedaż i montaż naszych pomp ciepła marki Sander Energie i firmy Viessmann. Są to pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia domów. Są one wykorzystywane zarówno w nowoczesnych budynkach tylko z ogrzewaniem podłogowym jak również w tych z ogrzewaniem tradycyjnym.

Są one uznawane za najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła dlatego objęto je wsparciem – dofinansowaniem w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Można starać się o dotacje na pompy ciepła w wysokości od 30 do 60%. Montaż pomp ciepła jest przeprowadzany w Kędzierzynie Koźlu przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi (w szczególności dotyczy to instalacji pomp ciepła typu split). Udzielana jest na nie gwarancja do 5 lat pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez serwisantów z uprawnieniami. Jeżeli jesteś zainteresowany montażem pompy ciepła u siebie w domu napisz do nas lub zadzwoń.

 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Podstawą wykonywanych przez firmę Sander instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła stanowią rekuperatory serii AirPack polskiej firmy Thessla Green. Instalacja w budynkach mieszkalnych jest dobierana do kubatury budynku a także do ilości mieszkańców. Takie założenia dają m.in gwarancję skutecznego i sprawnego działania instalacji wentylacji budynku. Rekuperatory AirPack to:

 • znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania domu,
 • doskonała kontrolowana wymiana powietrza niezależnie od temperatury powietrza na zewnątrz bez utraty ciepła w budynku,
 • czyste powietrze w doskonałej jakości przez cały rok .

Dom z rekuperacją czyli wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła to podstawa energooszczędności. Jest ona jednym z najprostszych sposobów poprawy energochłonności budynku. Stosując rekuperator uzyskujesz gwarancję świeżego powietrza w domu oraz jeszcze lepsze samopoczucie i zdrowie. Wybierając rekuperację możesz zrezygnować z:

 • kratek wentylacyjnych,
 • nawiewników,
 • kominów wentylacyjnych.

Jeżeli masz pytania dotyczące wykonania instalacji rekuperacji lub chcesz zakupić dobry rekuperator napisz do nas lub zadzwoń. Wykonamy dla Ciebie instalację wentylacji w Twoim domu.

Instalacje grzewcze sklep

Na instalco.pl znajdziesz to co potrzebne do wykonania ogrzewania podłogowego w Twoim domu. Posiadamy w sprzedaży ogrzewanie podłogowe w gotowych zestawach. Bez kłopotu dobierzesz podłogówkę, maty do ogrzewania podłogowego o dowolnej powierzchni. Posiadamy również kable grzewcze i termostaty. W ramach systemu ogrzewania podłogowego w technologii suchej dobierzesz płyty do układania rur tak aby ich montaż był prosty, intuicyjny i nie pozwolił popełnić niepotrzebnych błędów.

Sklep z ogrzewaniem podłogowym oraz akcesoriami i narzędziami do podłogówki jest dedykowany dla instalatorów oraz osób indywidualnych, które same zamierzają wykonać wg naszych instrukcji montaż podłogówki w Swoim domu!


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym instalacje grzejne instalacje grzewcze ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe Ogrzewanie podłogowe Kędzierzyn-Koźle ogrzewanie podłogowe opolskie Ogrzewanie podłogowe w Kędzierzynie-Koźlu ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie podłogówka Podłogówka Kędzierzyn-Koźle podłogówka opolskie podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki wykonanie ogrzewania podłogowego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności