Podłogówka Opole

posted: 6 lutego, 2017

Podłogówka Opole

Instalacja i montaż podłogówki w Opolu

Dla wszystkich klientów zainteresowanych naszymi systemami i rozwiązaniami grzewczymi w tym ogrzewaniem podłogowym pomagamy w doborze instalacji ogrzewania do budynku, źródła ciepła i budżetu. Po zaakceptowaniu oferty i kosztów instalacji przygotowujemy projekt ogrzewania podłogowego oraz schemat przyłączenia z którym poradzi sobie każdy instalator ogrzewania.

W razie takiej potrzeby w umówionym terminie jesteśmy w stanie wykonać instalację ogrzewania podłogowego w Waszym budynku. Montaż ogrzewania wykonujemy nie tylko w Opolu i woj. opolskim ale całej Polsce dzięki akredytowanym instalatorom oraz współpracy z firmami partnerskimi. Realizacje z montażu podłogówki, pomp ciepła u klientów zamieszczamy na naszej stronie.

 

Energooszczędny dom z ogrzewaniem podłogowym

Nasze systemy grzewcze są coraz częściej stosowane nie tylko w nowoczesnym budownictwie ale również w budynkach remontowanych. Jest to możliwe z kilku powodów a m.in dlatego, że:

 • koszt instalacji podłogówki porównywalny jest do tradycyjnego ogrzewania z grzejnikami,
 • różne technologie wykonania poszczególnych podłogówek pozwalają na łatwość ich dopasowania praktycznie do każdego budynku i dowolnego źródła ciepła.

Jakie jest założenie systemu ogrzewania domu za pomocą podłogówki?  Inwestorom powinno zależeć na tym, by podłoga była o kilka stopni cieplejsza niż temperatura powietrza. Obniżenie kosztów ogrzewania domu, eksploatacji ogrzewania możliwe jest przez obniżenie temperatury powietrza w poszczególnych pomieszczeniach jednocześnie bez odczuwania tej zmiany przez użytkowników. Znaczna powierzchnia podłogi grzejąca w całości i od dołu do góry jest właśnie tym elementem bezpośrednio wpływającym na zwiększenie komfortu przebywania w domu. Podłogówka pozwala na bardzo precyzyjne regulowanie ilości wytwarzanego ciepła, przez co jest bardzo energooszczędna i efektywna.

 

Rozwiązania grzewcze i pompy ciepła

Nowoczesne rozwiązania grzewcze Sander do domów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej to m.in.:

Wszystkie systemy ogrzewania są kompletne i produkowane przez firmę Sander. Współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem domu WUNDA SMART. W naszej ofercie znajdziecie również pompy ciepła Sander Energie, które nadają się do ogrzewania budynków mieszkalnych nowych i remontowanych. Jeżeli chcesz poznać ceny i koszty instalacji ogrzewania dopasowane do Twojego domu zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kędzierzyn-Koźle

Podłogówka Nysa

Podłogówka Brzeg

Podłogówka Kluczbork

 

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Ogrzewanie podłogowe wodne zarówno w technologii tradycyjnej (system mokry z wylewką) jak i ogrzewanie podłogowe w technologii suchej (bez wylewki) a także ogrzewanie podłogowe elektryczne można stosować w każdym systemie budownictwa. Aby poznać koszty instalacji grzewczej i łatwo dopasować ją do źródła ciepła w Swoim budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

Nasze systemy ogrzewania są sprzedawane nie tylko w Polsce ale również innych krajach Europy w tym w Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Słowacji, Czech, Holandii, Norwegii, Litwy i Estonii.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Opole

W ofercie Sander znajdują się pompy ciepła naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia domów. Są to pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16 kW które są stosowane przez naszych klientów w nowoczesnych domach jednorodzinnych z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R32 – mieszanka gazów) oraz do ogrzewania remontowanych budynków wykorzystujących tradycyjne grzejniki ścienne z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R290 – propan).

Przeprowadzamy montaż pomp ciepła w Opolu zarówno typu monoblok jak i split. Do instalacji pomp ciepła typu split delegowani są instalatorzy z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

Pompy ciepła jako najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła są objęte dofinansowaniem w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Można starać się o dotacje na pompy ciepła z WFOŚiGW od 30 do 60%.

 

Rekuperacja w domach jednorodzinnych

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest wykonywana przez naszą firmę na bazie rekuperatorów AirPack firmy Thessla Green. Instalacje wentylacji i moc oraz sprawność rekuperatora jest dobierana do kubatury budynku, ilości mieszkańców oraz budżetu i oczekiwań inwestora. Dlaczego rekuperatory Thessla Green? Do najważniejszych istotnych argumentów należy wymienić:

 • polski producent kompaktowych centrali wentylacyjnych z odzyskiem ciepła,
 • najnowocześniejszy rekuperator na rynku,
 • rekuperator najcichszy na rynku, którego praca nie jest zauważalna dla domowników,
 • rekuperator o ogromnej sprawności działania nawet w chłodne dni,
 • urządzenie, które może być umieszczone w nieogrzewanym pomieszczeniu bez utraty sprawności pracy,
 • możliwość obsługi z 4 różnych paneli sterowania,
 • mierzy rzeczywiste zużycie każdego z filtrów odpowiedzialnych za oczyszczone powietrze w budynku,
 • oczyszcza powietrze z bakterii, wirusów, grzybów, alergenów.

Jeżeli masz pytania dotyczące rekuperatora AirPack lub jego doboru do Swojego domu zapraszamy do KONTAKTU.

 

Ogrzewanie Podłogowe sklep internetowy

Sprzedaż ogrzewania podłogowego Sander w technologii tradycyjnej oraz suchej, podłogówki elektrycznej oraz akcesoriów do ogrzewania podłogowego prowadzimy w naszym sklepie internetowym instalco.pl. Znajdziecie tam m.in.:

 • automatykę sterującą ogrzewaniem i zasilaniem (centralkę radiową Wunda Smart, Listwę do sterowania ogrzewaniem, termostat do ogrzewania podłogowego, głowicę termostatyczną do grzejnika),
 • gniazda elektryczne do pomiaru zużycia prądu, listwy zasilające – przedłużacze z WiFI,
 • płyty systemowe do układania ogrzewania podłogowego bez izolacji (proste i skrętne),
 • akcesoria do podłogówki elektrycznej w tym: ( elektryczne maty grzewcze z WiFi i sterownikiem manualnym w różnych rozmiarach, czujniki temperatury, regulatory temperatury i sterowniki do ogrzewania podłogowego, termostaty na szynę DIN),
 • grupy bezpieczeństwa c.o oraz / c.w.u, kalibratory do rur pex/ pe-rt, rozdzielacze 2/3/5/7/8/9/12 obwodowe do ogrzewania podłogowego,
 • rury wielowarstwowe pert/al,
 • siłowniki do rozdzielaczy ogrzewania podłogowego,
 • skrzynka RTL,
 • zawory regulacyjne RTL kątowe i proste do ograniczenia temperatury na powrocie grzejnika lub do regulacji temperatury,
 • narzędzia dla instalatorów,

Jeżeli potrzebujesz naszej konsultacji napisz do nas lub zadzwoń!


tags: budownictwo energooszczędne dom z ogrzewaniem podłogowym energooszczędna podłogówka energooszczędne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe opole Ogrzewanie podłogowe w Opolu podłogówka podłogówka opole rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze system ogrzewania domu
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności