Podłogówka Brzeg

posted: 6 lutego, 2017

Podłogówka Brzeg

Instalacja podłogówki w Brzegu

Dobre ogrzewanie podłogowe to nie tylko sam produkt ale również odpowiedni jego dobór i podłączenie. Jako producent ogrzewania przywiązujemy ogromną wagę do wielu istotnych elementów ogrzewania podłogowego od których uzależnione jest prawidłowe działania całej instalacji. Każdy klient zainteresowany naszymi instalacjami może liczyć m.in na:

 • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła,
 • projekt podłogówki dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • wykonanie i montaż ogrzewania w tym podłogówki u klienta.

Wykonujemy ogrzewanie podłogowe u naszych klientów zarówno w technologii suchej, mokrej jak i elektrycznej w Brzegu jak i całym woj. opolskim. Prawidłowy montaż przeprowadzają akredytowani instalatorzy ogrzewania, którzy współpracują z naszą firmą w całej Polsce. Wybrane realizacje z przeprowadzonego montażu podłogówki są zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Brzegu

Dom z ogrzewaniem podłogowym i bez grzejników stał się dzisiaj zupełnym standardem. Wiele systemów i technologii grzewczych pozwala nam na łatwe dopasowanie podłogówki do każdego projektu budowlanego domu. To m.in powoduje, że ogrzewanie podłogowe jest podstawowym ogrzewaniem nowoczesnych jak i tych remontowanych budynków.

Co przemawia za coraz częstszym wybieraniem podłogówki do nowoczesnych budynków mieszkalnych jak i użytkowych? Podłogówka posiada wiele zalet do których można zaliczyć:

 • niski koszt ogrzewania budynku w okresie jesień-zima,
 • instalacja ogrzewania podłogowego w systemie mokrym w cenie tradycyjnej instalacji z grzejnikami,
 • nowoczesne ogrzewanie z opcją zdalnego sterowania i zarządzania temperaturą budynku,
 • zdrowe ogrzewanie zalecane dla osób z alergią,
 • możliwość współpracy podłogówki z każdym źródłem ciepła,
 • lepsza funkcjonalność pomieszczeń i ich ustawność poprzez brak kaloryferów na ścianie,
 • ciepła podłoga w domu,
 • łatwe dopasowanie ogrzewania do każdego projektu i technologii budowlanej,
 • stosowanie podłogówki zarówno w małych mieszkaniach kawalerkach 20, 30, 40 m.kw jak i dużych mieszkaniach oraz apartamentach piętrowych lub z antresolą,
 • szybki montaż i wykonanie w szczególności ogrzewania podłogowego w technologii suchej.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji od naszych konsultantów zapraszamy do KONTAKTU.

Instalacje i systemy grzewcze do budynków mieszkalnych

Nowoczesne instalacje ogrzewania i systemy grzewcze Sander przeznaczone do budynków mieszkalnych i użytkowych to m.in.:

Instalacje i systemy ogrzewania Sander to sprawdzone rozwiązania grzewcze, które współpracują z automatyką WUNDA SMART do sterowania ogrzewaniem budynku. Pozwala ona dowolnie zarządzać temperaturą budynku jak i w każdym pomieszczeniu osobno z wykorzystaniem aplikacji na smartfona. Jeżeli chcesz poznać cenę i koszty instalacji ogrzewania podłogowego dopasowanej do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie internetowej.

 

Podłogówka Kędzierzyn-Koźle

Podłogówka Nysa

Podłogówka Opole

Podłogówka Kluczbork

Tanie ogrzewanie podłogowe

Tanie ogrzewanie podłogowe to nie tylko zakup instalacji grzewczej w niskiej cenie. Dotyczy to również eksploatacji ogrzewania budynku w ciągu roku. Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe w technologii suchej, mokrej oraz elektrycznej w połączeniu z automatyką do zarządzania ogrzewaniem jest podstawą inteligentnego domu oraz niskich rachunków a więc taniego ogrzewania każdego budynku.

Między innymi dlatego podłogówka Sander jest praktycznie zawsze wybierana przez klientów do nowoczesnych domów mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej nie tylko w Polsce ale również pozostałych krajach w Europie. Rozwiązania zastosowane w budowie naszych instalacji ogrzewania są chronione patentem. Od wielu lat systemy ogrzewania były i są nadal udoskonalane. Każdy z nich współpracuje z dowolnym źródłem ciepła, łatwo może być dostosowany do dowolnego budynku oraz może być sterowany z wykorzystaniem aplikacji na telefon.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

 

Pompy ciepła Brzeg

Oferta handlowa Sander obejmuje również sprzedaż i montaż pomp ciepła naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessman, Są to urządzania powietrze woda typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16 kW które nadają się zarówno do budynków mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Przeprowadzamy ich montaż w Brzegu jak i całym woj. opolskim przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi wymaganymi przy montażu pompy ciepła typu split. Po wykonanym montażu u klienta udzielana jest na nie gwarancja do 5 lat pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

Pompy ciepłą mogą być wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia domu oraz np wody w basenie. W zależności od jej rodzaju potrafią ogrzać wodę, wspomoże system ogrzewania lub zapewni ciepło w każdym budynku jako samodzielne źródło ogrzewania. Najważniejsze jest dopasowanie konkretnego modelu pompy ciepła do budżetu inwestora oraz jego potrzeb i wielkości budynku. Doskonale współpracują one z panelami słonecznymi – solarnymi. Dobrze dobrane do budynku pozwalają na spore oszczędności poprzez obniżenie kosztów eksploatacji w skali roku

Pompy ciepła mogą być wykorzystywane do zasilania budynków:

 • z tradycyjnym ogrzewaniem – grzejnikami (pompy ciepła z czynnikiem R290)
 • z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R32).

Stanowią one najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła dlatego w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Klienci indywidualni mogą starać się o dotacje na pompy ciepła z WFOŚiGW od 30 do 60%.

Rekuperacja do domów jednorodzinnych

Firma Sander wykonuje i sprzedaje instalacje rekuperacji i rekuperatory z serii AirPack polskiej firmy Thessla Green. Instalacje i urządzenia do rekuperacji dobieramy zawsze do budżetu i oczekiwań klienta biorąc pod uwagę również kubaturę budynku oraz ilość osób w nim przebywających. Dzięki temu uzyskujemy zawsze gwarancję wydajnego systemu wentylacji budynku z odzyskiem ciepła.

Rekuperacja daje wiele zalet do których zalicza się m.in:

 • kontrolowaną wymianę powietrza przez całą dobę,
 • wentylację z odzyskiem ciepła,
 • gwarancję oczyszczonego i świeżego powietrza oczyszczonego z alergenów i bakterii.

Rekuperatory z serii AirPack to jedne z najcichszych urządzeń na rynku. których działanie jest niezauważalne dla osób przebywających w budynku. Posiadają kontrolę wymiany filtrów i mogą działać sprawnie w najchłodniejsze dni bez utraty sprawności i jakości.

Wykonanie rekuperacji daje również wiele oszczędności. Nie musisz wykonywać kominów wentylacyjnych, nawiewników w oknach i kratek wentylacyjnych w budynku. Dzięki temu Twój budynek będzie jeszcze bardziej energooszczędny. Jeżeli jesteś zainteresowany wysokiej klasy rekuperatorem lub wykonaniem instalacji wentylacji u siebie w domu napisz do nas lub zadzwoń.

Sklep internetowy z ogrzewaniem

Prowadzimy również sprzedaż ogrzewania podłogowego na stronie naszego sklepu z automatyką przemysłową i akcesoriami do ogrzewania podłogowego instalco.pl. Znajdziecie tam tanie zestawy ogrzewania podłogowego gotowe do zastosowania w tym:

 • płyty systemowe do układania rur podłogówki w systemie suchym,
 • maty grzewcze elektryczne o dowolnej powierzchni,
 • automatykę sterującą ogrzewaniem Wunda Smart,
 • Smart Home Vastra,
 • maty i kable przeciwoblodzeniowe,
 • akcesoria do ogrzewania podłogowego w mokrej zabudowie,
 • narzędzia dla instalatorów ogrzewania pomocne do jego montażu,
 • materiały instalacyjne,
 • rozdzielacze do ogrzewania podłogowego,
 • rozdzielacze do ogrzewania grzejnikowego,
 • grupy pompowe.

Duży wybór produktów do podłogówki w tanim sklepie z ogrzewaniem podłogowym. Wszystkie niezbędne zakupy do wykonania ogrzewania w Sw2oim domu wykonasz bez wychodzenia z domu. Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy napisz do nas lub zadzwoń!


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym energooszczędna podłogówka energooszczędne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe instalacja podłogówki instalacje grzewcze ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Brzeg ogrzewanie podłogowe opolskie Ogrzewanie podłogowe w Brzegu podłogówka Podłogówka Brzeg podłogówka opolskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności