Podłogówka Konin

posted: 6 marca, 2017

Podłogówka Konin

Instalacja podłogówki w Koninie

podłogówka koninJednym z najważniejszych etapów planowania budowy domu czy też jego remontu jest wybór dobrego i ekonomicznego rozwiązania grzewczego. Instalacja podłogówki jest szczególnie polecana wtedy, kiedy Twój dom jest ogrzewany pompą ciepła lub kotłem kondensacyjnym, co nie oznacza jednak, że nie można zastosować jej w innym przypadku.

Staje się ono coraz bardziej popularnym systemem ogrzewania wybieranym nie jako ogrzewanie wspomagające ale ogrzewanie główne w budynku. Przemawia za tym wiele istotnych argumentów.

Dla wszystkich osób zainteresowanych systemami grzewczymi Sander:

– pomożemy dobrać instalację do źródła zasilania ciepła,

– wykonamy projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do projektu budynku i jego pomieszczeń,

– schemat podłogówki,

– przeprowadzimy montaż ogrzewania w budynku.

Nasi instalatorzy ogrzewania podłogowego przeprowadzą montaż instalacji dzięki czemu będziesz mieć pewność, że ogrzewanie podłogowe zostało wykonane zgodnie ze sztuką i będzie działać prawidłowo. Montaż ogrzewania podłogowego wykonujemy nie tylko w Koninie ale całym woj. wielkopolskim.

Inteligentny dom z ogrzewaniem podłogowym

ogrzewanie-podlogowe-koninEtap planowania ogrzewania w poszczególnych pomieszczeniach, czy też w całym domu najlepiej oddać w dobre ręce fachowców i doradców technicznych. Bez dodatkowych opłat wycenią oni koszt podłogówki. Sam etap montażu możesz wziąć w swoje ręce i przeprowadzić go krok po kroku lub również oddać ekipie montażowej, instalatorom z doświadczeniem. Ogrzewanie podłogowe Sander to gwarancja:

 • nowoczesnego systemu ogrzewania, który bez problemu dopasujesz do każdego typu budynku jak i pomieszczenia,
 • ogrzewanie, które może być zasilane każdym źródłem ciepła,
 • tania instalacja na etapie zakupu (system mokry w cenie kaloryferów ale również w późniejszej eksploatacji,
 • jeszcze lepszy komfort cieplny,
 • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom i astmatykom,
 • sterowania instalacji z wykorzystaniem aplikacji i systemu do sterowania ogrzewaniem,
 • jeszcze lepszej funkcjonalności wszystkich pomieszczeń,
 • ciepłej podłogo w domu,
 • szybkiej i intuicyjnej instalacji systemu grzewczego przez każdego instalatora.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej lub jesteś zainteresowany wykonaniem podłogówki w swoim domu zapraszamy do KONTAKTU. Nasza oferta jest kierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do profesjonalnych monterów pragnących nawiązać współpracę w swoim regionie (niekoniecznie w Koninie, a wybranym innym miejscu w Polsce).

Kompletne systemy grzewcze Sander

Jako producent ogrzewania podłogowego, ściennego, sufitowego w technologii tradycyjnej i elektrycznej posiadamy kompletne systemy i rozwiązania grzewcze do każdego budynku niezależnie od jego technologii wykonania. Nasze rozwiązania grzewcze są kompletne i stale udoskonalane z roku na rok. Każdy rodzaj ogrzewania płaszczyznowego współpracuje z aplikacją mobilną dzięki czemu łatwo można sterować temperaturą domu na odległość z wykorzystaniem smartfona. Sterowanie domem nigdy nie było takie proste i łatwe. Koszty ogrzewania domu jednorodzinnego z tytułu ogrzewania będą pod pełną kontrolą.

Kompletne systemy Grzewcze Sander to m.in.:

Instalacje Sander to sprawdzony system ogrzewania o czym przekonało się już wielu klientów nie tylko w Polsce ale również w całej Europie. Ogromną zaletą naszych systemów grzewczych jest prostota wykonania i montażu niezależnie od technologii wykonania domu – budynku. Jeżeli chcesz poznać koszty podłogówki skorzystaj z FORMULARZA DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące podłogówki w cenie ogrzewania tradycyjnego – grzejników to zapraszamy do KONTAKTU.

Podłogówka Poznań

Podłogówka Gniezno

Podłogówka Piła

Podłogówka Ostrów Wielkopolski

Ogrzewanie podłogowe elektryczne, wodne

Ogrzewanie podłogowe wodne dostępne jest w:

– technologii suchej (system grzejny Standard ALU/ Acoustic ALU / Renovation)

– technologii mokrej (system TAKER/ system na bazie szyny montażowej / EuroTop)

Każdy z nich ma nieco inne zastosowanie. Wszystkie instalacje Sander są naszymi autorskimi rozwiązaniami a większość z nich chronionych jest PATENTEM. Każdy z nich został opracowany pod nieco inne zastosowanie dlatego bez kłopotu dopasujemy go w każdym budynku i pomieszczeniu. Nasze rozwiązania grzejne i systemy podłogowe są wybierana przez klientów w nowoczesnych budynkach oraz tych starszych w których jest przeprowadzana modernizacja kotłowni i systemów grzejnych oraz termomodernizacja całego budynku.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Konin

Pompy ciepła mogą być wykorzystywane nie tylko do ogrzewania i chłodzenia domów ale również ogrzania ciepłej wody. Są to nowoczesne urządzenia grzewcze postrzegane jako najbardziej bezpieczne – ekologiczne dla środowiska  i ekonomiczne w działaniu z pośród dostępnych na rynku. Doskonale nadają się do współpracy z każdym rodzajem instalacji grzewczych w tym:

 • wysokotemperaturowymi grzejnikami (pompy ciepła z czynnikiem R290)
 • niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R32).

Posiadamy w ofercie pompy ciepła naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann i Blaupunkt. Są to urządzenia powietrze woda typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16kW. Są one najczęściej wykorzystywane przez klientów przy budowie nowych domów jednorodzinnych od 120 m.kw do 300m.kw i budynków o większej powierzchni.

Montaż pomp ciepła w Koninie jest realizowany przez uprawnionych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielana jest na nie gwarancja do 5 lat pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez właściwych serwisantów. Jeżeli masz pytania dotyczące pomp ciepła w tym ich doboru do budynku, ceny, kosztów instalacji ogrzewania zapraszamy do KONTAKTU z naszym działem technicznym.

Wentylacja domu z odzyskiem ciepła

Jeżeli planujesz wentylacje mechaniczną z odzyskiem ciepła do swojego domu sprawdź rekuperatory z serii AirPack polskiej firmy Thessla Green. Są to najlepsze urządzania dostępne na rynku. Za ich wyborem przemawia wiele argumentów takich jak:

– są to najcichsze rekuperatory na rynku, których praca nie zakłóca uwagi osób przebywających w budynku,

– posiadają ogromną sprawność działania nawet w najchłodniejsze dni,

– mogą być umieszczone w nieogrzewanych pomieszczeniach bez obawy utraty sprawności ich działania,

– informują o konieczności zużycia i wymiany filtrów odpowiedzialnych za nawiewane powietrze i jego wysoką jakość,

– doskonale radzą sobie z oczyszczaniem powietrza nawiewanego do budynku,

– brak konieczności wykonywania kominów wentylacyjnych,

– odzyskują około 10% energii z powietrza wywiewanego,

– gwarantują odpowiednią wilgotność powietrza oraz to że nie spadnie ona poniżej 25% w najchłodniejsze dni do -15st.C

– zużywają mniej energii w stosunku do rekuperatorów firm konkurencyjnych.

Nasza firma wykonuje instalacje rekuperacji u klientów dobierając ją do:

– budżetu jakim dysponuje klient,

– kubatury i projektu budynku w jakim ma być rekuperacja wykonana,

– ilości osób / mieszkańców domu.

Od tych niezwykle istotnych elementów uzależnione jest bowiem sprawne działania instalacji z odzyskiem ciepła. Jeżeli masz pytania dotyczące rekuperacji, kosztów i ceny rekuperatora, terminu wykonania instalacji wentylacji mechanicznej w Twoim domu napisz do nas lub zadzwoń.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze instalator podłogówki kocioł kondensacyjny koszt wykonania podłogówki koszty ogrzewania domu koszty ogrzewania domu jednorodzinnego koszty ogrzewania podłogowego montaż ogrzewania podłogowego montaż podłogówki monter ogrzewania podłogowego monter podłogówki ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe Ogrzewanie podłogowe Konin ogrzewanie podłogowe krok po kroku Ogrzewanie podłogowe w Koninie ogrzewanie podłogowe wielkopolskie podłogówka Podłogówka Konin podłogówka wielkopolskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności