Podłogówka Poznań

posted: 6 marca, 2017

Podłogówka Poznań

Instalacja podłogówki w Poznaniu

Poznałeś już tajniki sztuki instalatorskiej i chcesz sprawnie, samodzielnie krok po kroku ułożyć ogrzewanie podłogowe? Nic prostszego! Wystarczy, że zgłosisz się do firmy Sander. Jako producent podłogówki dostarczamy wszelkich potrzebnych materiałów oraz wsparcia technicznego. Każdy nasz klient może liczyć na pomoc:

 • w doborze ogrzewania do budynku, pomieszczeń i źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego,
 • schemat przyłączenia podłogówki dla każdego instalatora ogrzewania,
 • w razie takiej konieczności instalację ogrzewania podłogowego,
 • montaż pompy ciepła, pieca kondensacyjnego, innych źródeł ciepła w domu.

Zajmujemy się nie tylko montażem ogrzewania podłogowego w Poznaniu i woj., wielkopolskim. Wykonujemy montaż podłogówki i pomp ciepła w całej Polsce dzięki naszym akredytowanym instalatorom ogrzewania oraz współpracy z firmami partnerskimi w całej Polsce. Realizacje z montażu ogrzewania i systemów grzewczych u klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Energooszczędny dom z ogrzewaniem Sander

W ramach swych usług wysyłamy również profesjonalną ekipę montażową na plac budowy czy remontu, która w sprawny sposób zainstaluje ogrzewanie podłogowe w wybranym systemie. Możesz liczyć na montaż podłogówki w domu jednorodzinnym, a także w bloku, w wybranych pomieszczeniach lub na całej jego powierzchni, bo i takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe.

Dom czy mieszkanie bez grzejników z ogrzewaniem podłogowym staje się już standardem.  Instalacja podłogówki w cenie typowej instalacji z grzejnikami, więcej miejsca w każdym pokoju i lepsza ustawność pomieszczeń przez brak grzejników na ścianach, zdrowsze ogrzewanie dla alergików i ekonomiczne ogrzewanie pod względem jego eksploatacji to podstawowe zalety naszych systemów grzewczych. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub sprawdzić czy możesz na nie uzyskać dofinansowanie z WFOŚ od 30 do 60% kosztów inwestycji zapraszamy do KONTAKTU.

Rozwiązania grzewcze do domu i mieszkania

Nowoczesne instalacje i rozwiązania grzewcze Sander dzięki różnym technologiom wykonania doskonale nadają się do każdego budynku w tym nowych domów i domów remontowanych. Systemy ogrzewania Sander to m.in.:

Wszystkie autorskie systemy grzewcze i źródła ciepła Sander są kompletne i mogą wykorzystywać inteligentne sterowanie ogrzewaniem WUNDA SMART. Dzięki aplikacji na smartfon, komputer, tablet w prosty sposób możesz ustawiać i zarządzać nie tylko temperaturą w domu ale również w każdym jego pomieszczeniu osobno.

 

Podłogówka Ostrów Wielkopolski

Podłogówka Gniezno

Podłogówka Piła

Podłogówka Konin

 

Nowoczesne ogrzewanie podłogowe

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego ogrzewania podłogowego wodnego (technologia sucha lub mokra), podłogówki elektrycznej, ogrzewania ściennego, pomp ciepła wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.Podaj nam:

 • rodzaj realizowanej inwestycji (budowa, remont domu lub mieszkania),
 • powierzchnia ile m.kw,
 • rodzaj ogrzewania podłogowego,
 • przewidywany termin realizacji inwestycji.

Nasi pracownicy podadzą koszty każdej instalacji grzewczej dopasowanej do budynku i źródła ciepła.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Poznań

Nasza oferta to również pompy ciepła do ogrzewania domów jednorodzinnych, budynków usługowych i przemysłowych. Są to pompy ciepła typu split i monoblok naszej marki Sander Energie oraz Viessmann na które udzielamy do 5 lat gwarancji pod warunkiem przestrzegania serwisu, który powinien być wykonywany każdego roku.

Mogą być one stosowane w budynkach:

 • z ogrzewaniem podłogowym – pompy ciepła z czynnikiem R32,
 • z ogrzewaniem grzejnikowym – pompy ciepła z czynnikiem R290.

Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16kW doskonale nadają się do nowoczesnych budynków z ogrzewaniem podłogowym jak i tych remontowanych gdzie występuje ogrzewanie tradycyjne – grzejnikowe. Pompy ciepła powietrze woda, woda woda , solanka woda są instalowane z Poznaniu jak i całym woj. wielkopolskim przez naszych instalatorów ogrzewania z uprawnieniami f-gazowymi.

Jako ekologiczne źródło ciepła mogą nie tylko ogrzewać ale również chłodzić pomieszczenia i dlatego w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE można starać się o dotacje na ich zakup z WFOŚiGW.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekipa montażowa ogrzewania podłogowego ekipa montażowa podłogówki ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze instalator podłogówki ogrzewanie ogrzewanie domu jednorodzinnego ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Poznań Ogrzewanie podłogowe w Poznaniu podłogówka Podłogówka Poznań rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności