Podłogówka Płock

posted: 13 grudnia, 2016

Instalacja podłogówki w Płocku

Dlaczego w pomieszczeniach, mieszkaniach i domach ogrzewanych podłogówką temperaturę odczuwa się w inny sposób niż tam, gdzie zastosowane jest tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe? Odpowiedź jest prosta – powierzchnia grzewcza ogrzewania podłogowego umieszczona jest w innym miejscu, ciepło odczuwalne jest bardziej przy podłodze niż przy głowie. Zmienia się też automatycznie rozkład temperatury w pomieszczeniu i możliwe jest utrzymanie na poziomie nawet o 2 stopnie Celsjusza niższym.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Płocku

Takie rozwiązanie grzewcze wiąże się również z możliwością zaoszczędzenia energii o około 12%. W efekcie przy długoterminowym wykorzystaniu podłogówka okazuje się być o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem grzewczym niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka. Skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej na ten temat.

Sprawdź nasze rozwiązania grzewcze dla innych miast w województwie mazowieckim:

Podłogówka Radom

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Siedlce

Podłogówka Pruszków

Może Cię również zainteresować ogrzewanie podłogowe w innym regionie:

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław


tags: budownictwo energooszczędne dom z ogrzewaniem podłogowym ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem energooszczędna podłogówka energooszczędne budowanie energooszczędne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe energooszczędny dom instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze jakie instalacje wymienić w mieszkaniu w starej kamienicy kaloryferowy system grzewczy najbardziej ekonomiczne ogrzewanie najbardziej ekonomiczne ogrzewanie domu nowoczesny system ogrzewania mieszkania ogrzewanie ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie mieszkania ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe mazowieckie Ogrzewanie podłogowe Płock Ogrzewanie podłogowe w Płocku podłogówka podłogówka mazowieckie Podłogówka Płock rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Marta Rogala
obsługa klientów indywidualnych
Tomasz Drwota
obsługa firm instalacyjnych i inwestycji
region podkarpacie
Arkadiusz Dziedzic
obsługa klientów indywidualnych i firm instalacyjnych
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności