Podłogówka Płock

posted: 13 grudnia, 2016

Podłogówka Płock

Instalacja podłogówki w Płocku

Od poprawnego montażu ogrzewania podłogowego zależy sprawność jego działania, wysokość rachunków za ogrzewanie oraz Państwa zadowolenie. Informujemy o tym od pierwszego kontaktu. Jako producent ogrzewania podłogowego i systemów grzewczych jesteśmy na tym punkcie szczególnie wyczuleni. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi instalacjami i systemami ogrzewania możesz również liczyć na:

  • pomoc w doborze ogrzewania podłogowego do budynku i źródła ciepła,
  • projekt ogrzewania podłogowego w cenie instalacji,
  • schemat jej podłączenia do źródła ciepła,
  • montaż i instalacja ogrzewania podłogowego.

Nasi akredytowani instalatorzy ogrzewania na życzenie klientów wykonują również instalację ogrzewania podłogowego wodnego i elektrycznego nie tylko w Płocku ale całym woj. mazowieckim. Jest to możliwe dzięki współpracy z firmami partnerskimi w całej Polsce. Realizacje z montażu podłogówki u naszych klientów zamieszczamy na stronie internetowej.

Energooszczędny dom z ogrzewaniem podłogowym

Dlaczego w pomieszczeniach, mieszkaniach i domach ogrzewanych podłogówką temperaturę odczuwa się w inny sposób niż tam, gdzie zastosowane jest tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe? Odpowiedź jest prosta – powierzchnia grzewcza ogrzewania podłogowego umieszczona jest w innym miejscu, ciepło odczuwalne jest bardziej przy podłodze niż przy głowie. Zmienia się też automatycznie rozkład temperatury w pomieszczeniu i możliwe jest utrzymanie na poziomie nawet o 2 stopnie Celsjusza niższym.

Takie rozwiązanie grzewcze wiąże się również z możliwością zaoszczędzenia energii o około 12%. W efekcie przy długoterminowym wykorzystaniu podłogówka okazuje się być o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem grzewczym niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka. Skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej na ten temat.

Systemy grzewcze i instalacje ogrzewania Sander

Nowoczesne i energooszczędne systemy i instalacje ogrzewania Sander do domów jednorodzinnych i budynków użyteczności publicznej to m.in.:

Wszystkie systemy ogrzewania Sander są kompletne i współpracują z automatyką do zarządzania ogrzewaniem WUNDA SMART. Umożliwia ona na zdalne sterowanie temperaturą w budynku jak i każdego pomieszczenia osobno. Jeżeli chcesz poznać koszty automatyki do sterowania ogrzewaniem jak również koszty poszczególnych systemów grzewczych Sander wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA zamieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Radom

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Siedlce

Podłogówka Pruszków

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

Ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne Sander jest dostępne w sprzedaży nie tylko w Polsce ale również innych państwach UE w tym we Francji, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Włoszech, Czechach i Słowacji oraz Anglii i Norwegii. W głównej mierze systemy te są wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie jak i remontowanych domach. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o instalacjach ogrzewania Sander zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Częstochowa

Podłogówka Wrocław

Pompy ciepła Płock

W naszej ofercie znajdują się również pompy ciepła firmy Viessmann oraz naszej marki Sander Energie. Nadają się one do ogrzewania domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych i użyteczności publicznej. Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW typu split i monoblok są instalowane przez naszych akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi.

Pompy ciepła powietrze woda, solanka woda i woda woda mogą być stosowane w budynkach nowoczesnych z ogrzewaniem podłogowym jak również remontowanych wykorzystujących tradycyjne instalacje grzewcze – kaloryfery. na wszystkie pompy ciepła udzielamy do 5 lat gwarancji pod warunkiem realizowania przeglądów okresowych.


tags: budownictwo energooszczędne dom z ogrzewaniem podłogowym ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem energooszczędna podłogówka energooszczędne budowanie energooszczędne ogrzewanie energooszczędne ogrzewanie podłogowe energooszczędny dom instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze jakie instalacje wymienić w mieszkaniu w starej kamienicy kaloryferowy system grzewczy najbardziej ekonomiczne ogrzewanie najbardziej ekonomiczne ogrzewanie domu nowoczesny system ogrzewania mieszkania ogrzewanie ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie mieszkania ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe mazowieckie Ogrzewanie podłogowe Płock Ogrzewanie podłogowe w Płocku podłogówka podłogówka mazowieckie Podłogówka Płock rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Bociana 19, 31-231 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności