Podłogówka Lublin

posted: 9 stycznia, 2017

Podłogówka Lublin

Instalacja podłogówki w Lublinie

Podstawą dobrze działającego ogrzewania podłogowego jest odpowiedni jego dobór, projekt i wykonanie. Jako producent podłogówki zdajemy sobie z tego doskonale sprawę i każdego naszego klienta informujemy od pierwszego kontaktu. Dlatego każda osoba zainteresowana naszymi rozwiązaniami grzejnymi może liczyć m.in. na:

  • dobór podłogówki do źródła ciepła,
  • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku i pomieszczeń,
  • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
  • montaż i instalacja ogrzewania.

Nasza firma na zlecenie klientów wykonuje również montaż podłogówki w technologii suchej, mokrej i elektrycznej w Lublinie jak i całym woj. lubelskim. Montaż ogrzewania podłogowego jest realizowany przez akredytowanych instalatorów ogrzewania. Realizacje z montażu są zamieszczane na naszej stronie.

Dlaczego warto zamówić darmową wycenę ogrzewania podłogowego wraz z profesjonalnie wykonanym projektem? Ze względu na niską temperaturę zasilania podłogówki, jej bezwładność, eliminowanie  ewentualnych błędów popełnionych na etapie planowania domu czy mieszkania i wykonania podłogówki przez niedoświadczonego instalatora.

Jeśli zależy Ci na fachowo wykonanym ogrzewaniu podłogowym w Lublinie lub okolicach, zgłoś się do nas. Jeśli natomiast planujesz samodzielne wykonanie podłogówki, dostarczymy Ci za darmo projekt wraz z wyceną, a także wszystkie potrzebne elementy konstrukcyjne wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym bez grzejników jest standardem. Ogrzewanie podłogowe Sander w różnych technologiach wykonania pozwala nam je stosować do budynków wykonanych w różnych technologiach. To m.in, sprawiło, że nasza podłogówka stała się ogrzewaniem budynku podstawowym a nie dodatkowym. Ponadto ogrzewanie podłogowe posiada szereg innych zalet, które dodatkowo przekonują naszych klientów o jego wyborze.

Ogrzewanie podłogowe to:

– ciepła podłoga w domu i jeszcze lepszy komfort dla jego mieszkańców,

– dom bez grzejników, czyli jeszcze lepsza funkcjonalność pomieszczeń,

– zdrowe ogrzewanie, które szczególnie przyjazne jest dla alergików,

– ogrzewanie, które może być zasilane dowolnym źródłem ciepła,

– tanie ogrzewanie ponieważ niektóre nasze systemy podłogowe są w cenie tradycyjnego ogrzewania z grzejnikami,

– tańsze ogrzewanie budynku o około 30% w stosunku do normalnego ogrzewania,

– nowoczesne ogrzewanie niewidoczne dla oka, które współpracuje z automatyką do zarządzania temperaturą budynku i ma wpływ na wysokość rachunków,

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych rozwiązań grzewczych zapraszamy do KONTAKTU.

Energooszczędne instalacje i systemy grzewcze Sander

Energooszczędne instalacje i systemy grzewcze Sander wykorzystywane do ogrzewania budynków mieszkalnych oraz użytkowych to m.in.:

Każda z naszych instalacji współpracuje z automatyką do zarządzania temperaturą budynku WUNDA SMART. Umożliwia ona zdalne sterowanie ogrzewaniem i ustawianie temperatury w budynku jak i w każdym pomieszczeniu osobno. Jeżeli chcesz poznać koszty i cenę instalacji grzewczej w tym ogrzewania podłogowego dopasowanego do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Zamość

Podłogówka Chełm

Podłogówka Biała Podlaska

Podłogówka Puławy

 

Ogrzewanie podłogowe do budynków mieszkalnych

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Lublin

Pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok naszej marki Sander Energie oraz Viessmann stanowią podstawę oferty naszej firmy. Nadają się one do ogrzewania budynków nowoczesnych z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R32 – mieszanka gazów) oraz do starszych budynków po termomodernizacji i remoncie z tradycyjnym ogrzewaniem – grzejnikami ściennymi (pompy ciepła z czynnikiem R290 – propan).

Pompy ciepła mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia. Posiadają moc 6, 12, 14, 16 kW i są instalowane przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania corocznych ich przeglądów przez uprawnionych serwisantów. Jako najbardziej uniwersalne, ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła objęte są dofinansowaniem w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Można starać się o dotacje na nie z WFOŚ i GW.

 

Rekuperacja do domów jednorodzinnych

Nasza oferta obejmuje również rekuperatory firmy Thessla Green z serii AirPack. To ona stanowią podstawę instalacji rekuperacji jaką wykonujemy u naszych klientów – wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Są to jedne z najlepszych rekuperatorów dostępnych na rynku. Posiadają wiele innych zalet jak:

  • możliwość zamontowania na nieogrzewanym poddaszu na którym temperatura spada do -15 st. C,
  • mierzą rzeczywiste zużycie każdego z filtrów odpowiedzialnych za jakość dostarczanego powietrza nawiewanego,
  • doskonale oczyszczają powietrze z alergenów i drobnoustrojów,
  • potrafią mierzyć stężenie zanieczyszczeń powietrza,
  • są najcichszymi rekuperatorami na rynku i dlatego ich praca jest niezauważalna dla mieszkańców.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem instalacji rekuperacji z odzyskiem ciepła zapraszamy do KONTAKTU. Pomożemy dobrać dobry rekuperator do kubatury budynku oraz do ilości mieszkańców tak aby wentylacja mechaniczna budynku działała prawidłowo.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki bezwładność cieplna ogrzewania podłogowego bezwładność cieplna podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym instalacja niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze niskotemperaturowa podłogówka niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe niskotemperaturowe źródła ciepła ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe lubelskie Ogrzewanie podłogowe Lublin Ogrzewanie podłogowe w Lublinie podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka lubelskie Podłogówka Lublin rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności