Podłogówka Chełm

posted: 9 stycznia, 2017

Podłogówka Chełm

Instalacja podłogówki w Chełmie

Aby system ogrzewania działał prawidłowo powinien być nie tylko prawidłowo dobrany ale również zainstalowany zgodnie ze sztuką bez popełnienia podstawowych błędów z którymi tak często się spotykamy. Jako producent ogrzewania podłogowego i systemów grzewczych przywiązujemy do tego szczególną wagę. Dlatego każdy nasz klient może liczyć na m.in.:

  • dobór ogrzewanie podłogowego do źródła ciepła,
  • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku,
  • schemat podłączenia podłogówki,
  • instalacja i montaż ogrzewania podłogowego

Wykonujemy również montaż i instalację podłogówki w Chełmie jak i całym woj. lubelskim. Montaż ogrzewania podłogowego jest przeprowadzany przez akredytowanych instalatorów ogrzewania podłogowego. Realizacje z montażu ogrzewania jak również pomp ciepła u naszych klientów zamieszczamy na naszej stronie.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Chełmie

Jak uniknąć błędów w samodzielnym montażu podłogówki? Starajmy się stosować do wytycznych dostarczonych przez producentów instalacji grzewczej, a także innych elementów konstrukcyjnych (w tym również wykończenia podłogówki w postaci np. paneli). Pomocna będzie instrukcja montażu od producenta ogrzewania podłogowego (taką właśnie dostarczamy) oraz darmowy projekt z wyceną. Jedyna taka oferta na rynku!

Ogrzewanie podłogowe to doskonały patent na dom bez grzejników! Na przestrzeni wielu lat technologia w zakresie różnych rozwiązań i systemów ogrzewania podłogowego pozwoliła nam stosować podłogówkę nie tylko do każdego budynku niezależnie od technologii jego wykonania ale również do każdego pomieszczenia. Dzięki temu jest ono coraz częściej wybierane przez naszych klientów jako ogrzewanie podstawowe a nie dodatkowe. Co zyskujesz wybierając ogrzewanie Sander?

  • ciepłą podłogę w domu a więc jeszcze większy komfort,
  • funkcjonalny dom bez grzejników a więc jeszcze lepszą ustawność pomieszczeń (brak kaloryferów na ścianie),
  • tanie ogrzewanie – ogrzewanie podłogowe system mokry w cenie tradycyjnej instalacji grzejnikowej,
  • tańsze ogrzewanie w okresie jesienno zimowym o około 30% w stosunku do instalacji z grzejnikami,
  • możliwość zdalnego sterowania podłogówki z wykorzystanie smartfona,
  • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom.

 

Dobre systemy instalacje grzewcze Sander

Dobre i energooszczędne systemy i rozwiązania grzewcze Sander do stosowania w domach jednorodzinnych i budynkach wielomieszkaniowych to m.in.:

Wszystkie instalacje grzejne Sander są kompletne i mogą współpracować z automatyką do sterowania ogrzewaniem WUNDA SMART. Pozwala ona na automatyczne, zdalne zarządzanie ogrzewaniem nie tylko budynku ale każdego pomieszczenia osobno. Zarządzanie temperaturą budynku nigdy nie było takie proste. Jeżeli chcesz poznać koszty naszych instalacji ogrzewania dopasowanych do swojego budynku i ich ceny wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Zamość

Podłogówka Lublin

Podłogówka Biała Podlaska

Podłogówka Puławy

 

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Chełm

Pompy ciepła to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła jakie może być stosowane zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia każdego budynku. W naszej ofercie posiadamy pompy ciepła naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann. Są to pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok o mocy 6, 12 14, 16 kW. Mogą być one wykorzystywane zarówno do ogrzewania domów jednorodzinnych z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepłą z czynnikiem R32) jak i budynków starszych w których wykorzystywane są tradycyjne grzejniki ścienne (pompy ciepła z czynnikiem R290).

Pompy ciepła typu split są montowane w całym woj. lubelskim przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

W ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE można się starać o dotacje na pompy ciepła z WFOŚiGW. Wynoszą one od 30 do 60%.

 

Rekuperacja do domów jednorodzinnych


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze kompleksowa instalacja podłogówki kompletny system grzewczy kompletny system instalacyjny kompletny system instalacyjny ogrzewania podłogowego ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Chełm ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu ogrzewanie podłogowe krok po kroku ogrzewanie podłogowe lubelskie Ogrzewanie podłogowe w Chełmie podłogówka Podłogówka Chełm podłogówka do samodzielnego montażu podłogówka lubelskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna: ul. Bociana 19 31-231 Kraków
Zakopiańska 56/57, 30-418 Kraków
aleja Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności