Podłogówka Biała Podlaska

posted: 9 stycznia, 2017

Podłogówka Biała Podlaska

Instalacja podłogówki w Białej Podlaskiej

Prawidłowe funkcjonowanie systemu ogrzewania zależy w głównej mierze od jego prawidłowego wykonania. Dlatego jako producent podłogówki i systemów grzewczych dbamy o najmniejsze szczegóły. Każda osoba zainteresowana naszymi rozwiązaniami grzewczymi może liczyć m.in. na:

 • dobór podłogówki do źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • montaż i instalacja podłogówki.

Montaż i wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego w technologii suchej. mokrej oraz elektrycznej podłogówki jest przeprowadzany w Białej Podlaskiej jak również na terenie całego woj. lubelskiego przez naszych akredytowanych instalatorów. Realizacje z montażu podłogówki jak również pomp ciepła u naszych klientów są zamieszczane na naszej stronie internetowej.

Dom z nowoczesnym ogrzewaniem podłogowym

Nowoczesny dom bez grzejników dzięki naszym rozwiązaniom stał się standardem. Różne rozwiązania systemów ogrzewania pozwalają nam łatwo dopasować je do każdego projektu budynku niezależnie od technologii jego wykonania. Nasze ogrzewanie podłogowe jest szyte na miarę pod oczekiwania klienta, jego budżet oraz możliwości projektowe. Nasi konsultanci pomagają dopasować ogrzewanie podłogowe sporządzając odpowiedni jego projekt. Akcesoria do ogrzewanie podłogowego można kupić bezpośrednio w naszej firmie lub w naszym  internetowym sklepie instalacyjnym z akcesoriami i ogrzewaniem podłogowym.

Co daje ogrzewanie podłogowe Sander? Jak każdy system grzewczy posiada wiele zalet w tym jest to:

 • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,
 • tanie ogrzewanie budynku w eksploatacji w stosunku do tradycyjnych rozwiązań grzewczych,,
 • nowoczesny system grzejny,
 • ogrzewanie podłogowe w cenie ogrzewania tradycyjnego z grzejnikami,
 • ciepłą podłogę w domu i większy komfort mieszkańców,
 • dom bez grzejników i lepszą funkcjonalność pomieszczeń,
 • możliwość zdalnego sterowania ogrzewaniem,
 • ogrzewanie, które współpracuje z każdym źródłem ciepła,
 • niewidoczne ogrzewanie domu i więcej miejsca w każdym pomieszczeniu,
 • autorskie rozwiązania grzewcze Sander chronione patentem

 

Energooszczędne systemy grzewcze Sander

Energooszczędne systemy grzewcze Sander wykorzystywane do ogrzewania domów, budynków mieszkalnych, użytkowych to m.in.:

Wszystkie nasze autorskie rozwiązania grzewcze do domu i mieszkania jak również budynków przemysłowych są kompletnymi systemami i współpracują z automatyką do zarządzania ogrzewaniem budynku WUNDA SMART. Dzięki temu systemowi możesz z wykorzystaniem smartfona sterować ogrzewaniem każdego pomieszczenia na odległość. Jeżeli chcesz poznać koszty i cenę instalacji ogrzewania podłogowego dopasowanego do Twojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Zamość

Podłogówka Chełm

Podłogówka Biała Podlaska

Podłogówka Puławy

Tanie ogrzewanie podłogowe wodne i elektryczne

W naszej ofercie znajduje się ogrzewanie podłogowe wodne w systemie suchym, mokrym oraz elektryczne ogrzewanie podłogowe. Jesteśmy producentem tych systemów grzewczych a większość naszych rozwiązań autorskich jest chronionych patentem.

Ogrzewanie podłogowe Sander jest wybierane do ogrzewania nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz małych mieszkań jak i apartamentów. Coraz częściej jest również wybierane przez osoby remontujące starsze budynki. W trakcie poddawanie ich termomodernizacji ogrzewanie podłogowe jest wybierane jako głównej lub współpracujące z tradycyjnymi grzejnikami ściennymi w zależności jaka jest specyfika budynku i jak przeprowadzany jest jego remont.

Nasze systemy i rozwiązania grzewcze są sprzedawane nie tyko na rynku w Polsce ale również w innych państwach europejskich takich jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Hiszpania, Anglia, Irlandia, Norwegia, Włochy, Belgia, Holandia, Litwa i Łotwa. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach grzewczych oraz możliwości ich wykorzystania zapraszamy do KONTAKTU. Napisz do nas lub zadzwoń.

Nasz dział techniczny pomoże dobrać i dopasować odpowiedni system grzejny ale również odpowie na szereg istotnych pytań jak np: Jak podłączyć matę grzewczą? Inteligentny dom z co, jakie piece elektryczne nadają się do ogrzewania domu? Jakie jest najoszczędniejsze ogrzewanie elektryczne? Nowoczesne ogrzewanie elektryczne domu i mieszkania oraz jakie wybrać zestaw do sterowania ogrzewaniem podłogowym bezprzewodowy?

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Biała Podlaska

Pompy ciepła typu split i monoblok naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann mogą być wykorzystywane do ogrzewanie i chłodzenia budynków. Mogą współpracować z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R 32 mieszanka gazów) lub tradycyjnym ogrzewaniem – grzejnikami ściennymi (pompy ciepła z czynnikiem R290 – propan). Posiadają one moc 6, 12, 14, 16 kW i dlatego doskonale nadają się do zasilania domów jednorodzinnych jak i budynków użyteczności publicznej.

Ich montaż jest przeprowadzany przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi w szczególności dotyczy to pomp ciepła typu split. Gwarancja na pompy ciepłą wynosi do 5 lat pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów. Stanowią one najbardziej ekonomiczne i ekologiczne źródło ciepła przyjazne środowisku. Między innymi dlatego są one objęte dofinansowaniem w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE z WFOŚ i GW.

Najcichsza Rekuperacja Thessla Green

Wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła z wykorzystaniem produktów polskiej firmy Thessla Green. Rekuperatory tej firmy z serii AirPack to najcichsze urządzenia stanowiące podstawę każdej instalacji rekuperacji. Ich działanie jest niezauważalne dla domowników. Działają one sprawnie w każdych warunkach pogodowych. Dostarczają zawsze świeże powietrze do budynku bez utraty ciepła. Posiadają powiadomienie o konieczności wymiany filtrów odpowiedzialnych za jakość powietrza nawiewanego.

Instalacje wentylacji wykonujemy na podstawie informacji  dostarczonych przez klientów. Rekuperator dobieramy do kubatury budynku, ilości osób w nim przebywających oraz budżetu klienta. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej napisz do nas lub zadzwoń.


tags: cena ogrzewania podłogowego ekologiczne ogrzewanie energooszczędny dom innowacyjna wylewka na ogrzewanie podłogowe instalacja ogrzewania podłogowego instalacje grzewcze inteligentne sterowanie domem jaka wylewka na ogrzewanie podłogowe modernizacja instalacji c.o. montaż ogrzewania podłogowego montaż pomp ciepła najbardziej ekonomiczne ogrzewanie nowoczesne systemy ogrzewania ogrzewanie domu ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe bez wylewki ogrzewanie podłogowe gliwice ogrzewanie podłogowe kraków ogrzewanie podłogowe w inteligentnym budynku ogrzewanie ścienne podkarpackie targi budownictwa podłogówka podłogówka gliwice podłogówka kraków pompa ciepła pompa ciepła vitocal 200 pompy ciepła projekt instalacji ogrzewania rozwiązania grzewcze samopoziomująca wylewka samopoziomująca wylewka anhydrytowa na podłogówkę sterowanie ogrzewaniem suchy system ogrzewania podłogowego system ogrzewania domu systemy grzejne systemy ogrzewania systemy ogrzewania podłogowego tanie ogrzewanie domu targi budowlane targi tarbud wrocław wylewka anhydrytowa wylewka na ogrzewanie podłogowe wylewka na podłogówkę zalety ogrzewania podłogowego
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności