Podłogówka Elbląg

posted: 9 stycznia, 2017

Podłogówka Elbląg

Instalacja podłogówki w Elblągu

Sprawność działania ogrzewania podłogowego jak i każdego systemu grzewczego zależy od poprawnego doboru do budynku, jego projektu oraz prawidłowo przeprowadzonej instalacji ogrzewania, Jako producent ogrzewania podłogowego przywiązujemy do tego szczególną uwagę. Dlatego każda osoba zainteresowana systemami i instalacjami grzewczymi Sander może liczyć m.in, na:

 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do technologii budynku,
 • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła,
 • schemat podłączenia podłogówki,
 • montaż i instalacja ogrzewania podłogowego.

Wykonujemy również na życzenie naszych klientów montaż ogrzewania podłogowego w technologii suchej, mokrej, ogrzewania elektrycznego w Elblągu jak i na terenie całego woj. warmińsko-mazurskiego. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z akredytowanymi instalatorami ogrzewania w całym kraju. Realizacje z montażu ogrzewania podłogowego jak i pomp ciepła są zamieszczane na naszej stronie.

Dom z ogrzewaniem podłogowym w Elblągu

Ogrzewanie podłogowe Sander to sprawdzony i kompletny system grzewczy, który bez problemu zastosujesz do każdego budynku niezależnie od technologii jego wykonania. Wiele naszych projektów i instalacji grzewczych w tym ogrzewanie podłogowe w technologii suchej chronionych jest patentem. Nasze systemy grzewcze są wybierane nie tylko do nowoczesnych budynków mieszkalnych jak również użytkowych. Klienci stosuje je do ogrzewania małych mieszkań, apartamentów jak również domów jednorodzinnych nowo budowanych oraz tych które przechodzą remont/ termomodernizację.

Wybierając ogrzewanie podłogowe Sander zyskujesz:

 • nowoczesny dom/ mieszkanie bez grzejników,
 • lepszą funkcjonalność pomieszczeń (brak kaloryferów),
 • zdrowe ogrzewanie przyjazne alergikom,
 • ciepła podłogę w domu,
 • tanie ogrzewanie w stosunku do tradycyjnych rozwiązań grzewczych,
 • zakup instalacji ogrzewania podłogowego system mokry w cenie instalacji z grzejnikami.

Coraz więcej naszych instalacji ogrzewania jest wybieranych jako główne ogrzewanie budynku a nie ogrzewanie wspomagające tradycyjne kaloryfery ścienne.

 

Instalacje i systemy grzewcze Sander do budynków mieszkalnych

Instalacje i systemy grzewcze Sander dedykowane  do ogrzewania budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych to m.in.:

Wszystkie rozwiązania i instalacje grzewcze Sander są rozwiązaniami kompletnymi. Współpracują z automatyką do zarządzania ogrzewaniem domu WUNDA SMART. Dzięki niej zarządzanie temperaturą jak i sterowanie ogrzewaniem budynku nigdy nie było takie proste. Z wykorzystaniem smartfona z dowolnego miejsca można ustawiać ogrzewanie w budynku jak i w każdym pomieszczeniu osobno.

Jeżeli chcesz poznać koszty instalacji grzewczych i cenę ogrzewania podłogowego dopasowanego do Twojego domu wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Olsztyn

Podłogówka Ełk

Podłogówka Ostróda

Podłogówka Iława

Tanie ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe Sander jest coraz częściej stosowane jako podstawowe – główne ogrzewanie do domów i mieszkań. Jest tanie w eksploatacji w stosunku do tradycyjnych rozwiązań grzewczych (kaloryferów ściennych). Dodatkowo system mokry ogrzewania podłogowego jest porównywalny ceno w grzejnikami.

Ogrzewanie podłogowe Sander jest dostępnie nie tylko na rynku w Polsce ale również w innych państwach europejskich. Instalacje grzewcze są wykorzystywane przez klientów z Niemiec, Francji, Słowacji, Czech, Anglii, Irlandii, Norwegii, Belgii, Holandii, Włoch, Litwy, Łotwy. Jeżeli masz pytania dotyczące naszych systemów i instalacji ogrzewania podłogowego zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Elbląg

Posiadamy w naszej ofercie pompy ciepła powietrze woda naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann. Są one wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków. Pompy ciepła o mocy 6, 12, 14, 16 kW nadają się do ogrzewania nowoczesnych budynków z ogrzewaniem podłogowym jak i tych remontowanych w których występuje tradycyjne ogrzewanie i grzejnik ścienne.

Pompy ciepła typu monoblok i split są instalowane przez uprawnionych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Przeprowadzamy ich montaż w całym woj. warmińsko mazurskim. Na pompy ciepła udzielana jest gwarancja do 5 lat pod warunkiem wykonywania corocznych przeglądów przez serwisantów z uprawnieniami.

Pompy ciepła to najtańsze i najbardziej ekonomiczne źródło ciepła objęte dofinansowaniem z WFOŚiGW w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Można starać się o dotacje na nie od 30 do 60%.

 

Rekuperacja – wentylacja z odzyskiem ciepła

W ofercie Sander znajdują się również rekuperatory firmy THESSLA GREEN. Dobieramy je nie tylko do budynków ale głównie do ich kubatury oraz ilości osób w nich przebywających. Stosując rekuperatory THESSLA GREEN zyskujesz gwarancję poprawy jakości powietrza w domu ale nie tylko! Uzyskujesz również:

 • ciągłą wentylację i filtrację powietrza w budynku z alergenów, bakterii i drobnoustrojów,
 • świeże powietrze be konieczności otwierania okna,
 • oszczędności na ogrzewaniu domu ponieważ jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Raz wytworzone ciepło jest wykorzystywane ponownie.
 • możliwość kontroli ilości powietrza. Powietrze jest wymieniane tak jak chce i pozwala na to jego użytkownik.

Jeżeli jesteś zainteresowany doborem rekuperatora i wykonaniem instalacji rekuperacji zapraszamy do KONTAKTU.


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym ekipa montażowa ogrzewania podłogowego ekipa montażowa podłogówki ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze jak ogrzać wysokie mieszkanie w kamienicy jakie instalacje wymienić w mieszkaniu w starej kamienicy koszty ogrzewania domu jednorodzinnego ogrzewanie ogrzewanie domu jednorodzinnego ogrzewanie mieszkania ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe do samodzielnego montażu Ogrzewanie podłogowe Elbląg Ogrzewanie podłogowe w Elblągu ogrzewanie podłogowe w mieszkaniu w kamienicy ogrzewanie podłogowe warmińsko-mazurskie podłogówka podłogówka do samodzielnego montażu Podłogówka Elbląg podłogówka warmińsko-mazurskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki tanie ogrzewanie mieszkania w kamienicy
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności