Podłogówka Ełk

posted: 9 stycznia, 2017

Podłogówka Ełk

Instalacja podłogówki w Ełku

Prawidłowe i sprawne funkcjonowanie każdego systemy grzewczego w budynku zależy od wielu czynników w tym od prawidłowego jego doboru i instalacji. Dlatego jako producent ogrzewania podłogowego zwracamy na to szczególną uwagę. Każda osoba zainteresowana systemami i instalacjami ogrzewania Sander może liczyć m.in na:

 • dobór podłogówki do źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • instalacja i montaż ogrzewania podłogowego..

Poza produkcją systemów grzewczych w tym ogrzewania podłogowego suchego, mokrego, elektrycznego zajmujemy się również na życzenie naszych klientów instalacją podłogówki i pomp ciepła Sander. Montaż ogrzewania podłogowego jest przeprowadzany nie tylko w Ełku ale całym woj. warmińsko-mazurskim. Jest to możliwe dzięki współpracy naszej firmy z akredytowanymi instalatorami ogrzewania w całej Polsce. Realizacje z montażu instalacji ogrzewania u klientów zamieszczamy na naszej stronie.

 

Ekonomiczny dom z ogrzewaniem podłogowym

Zwolennicy ciepłej podłogi mogą liczyć na bogatą ofertę systemów grzewczych Sander System. Głównym segmentem naszej działalności jest produkcja oraz instalacja kompletnych rozwiązań grzewczych, w tym również podłogówki.Jeżeli zależy ci na nowoczesnym domu z tanim ogrzewaniem wybierz jeden z naszych systemów grzejnych. Wybierając ogrzewanie podłogowe zyskujesz:

 • zdrowe ogrzewanie podłogowe przyjazne alergikom,
 • tanie ogrzewanie, które pozwoli zaoszczędzić około 30% kosztów grzania w stosunku do tradycyjnych grzejników ściennych,
 • ogrzewanie podłogowe mokre w cenie tradycyjnego ogrzewania – grzejników ściennych,
 • lepszą funkcjonalność i ustawność każdego pomieszczenia poprzez brak grzejników na ścianie,
 • możliwość zdalnego zarządzania ogrzewaniem budynku jak i każdego pomieszczenia osobno z wykorzystaniem smartfona.

Instalacje i systemy grzewcze do domu jednorodzinnego

Nowoczesne systemy i instalacje ogrzewania Sander do domów jednorodzinnych i budynków użytkowych to m.in.:

Wszystkie instalacje Sander to kompletne rozwiązania grzewcze, które współpracują z automatyką do zarządzania temperaturą budynku WUNDA SMART. Umożliwia ona na zdalne sterowanie ogrzewaniem przy użyciu smartfona. Jeżeli chcesz poznać koszty i cenę instalacji ogrzewania w tym ogrzewania podłogowego dopasowanego do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie.

 

Podłogówka Elbląg

Podłogówka Olsztyn

Podłogówka Ostróda

Podłogówka Iława

 

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Chcesz ogrzewać taniej dom i mieć niższe rachunki za jego ogrzewanie w sezonie jesienno zimowym. Wybierz nasze energooszczędne systemy grzewcze dedykowane do domów jednorodzinnych i budynków użytkowych. Postaw na sprawdzone rozwiązania grzejne Sander tak jak wielu naszych klientów. Ogrzewanie podłogowe w systemie suchym, mokrym oraz elektryczne naszego autorstwa to produkty chronione patentem. Są kompletne i możliwe do stosowania w każdym budynku bez względu na technologię w jakiej został on wykonany.

Ogrzewanie podłogowe Sander jest sprzedawane nie tylko w Polsce. Nasze produktu i akcesoria do ogrzewania sprzedajemy również do Niemiec, Francji, Danii, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Anglii, Irlandii, Włoch, Norwegii, Czech, Słowacji. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych instalacjach ogrzewania podłogowego zapraszamy do KONTAKTU.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Ełk

Posiadamy w ofercie pompy ciepła typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16 kW firmy Sander Energie i Viessmann. Są one wykorzystywane do ogrzewanie i chłodzenia budynków. Jako najbardziej ekonomiczne i energooszczędne źródło ciepła są objęte dofinansowaniem z WFOŚiGW w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE. Można na nie uzyskać dotacje w wysokości od 30 do 60%.

Pompy ciepła woda-powietrze typu split są montowane przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania corocznych przeglądów pomp ciepła przez uprawnionych serwisantów.

Rekuperacja Ełk

Rekuperacja firmy Thessla Green do gwarancja skutecznej wentylacji z odzyskiem ciepła w każdym budynku w tym w domu jednorodzinnym. Nasza firma wykonuje instalacje rekuperacji dobrane do budynków i ich technologii, kubatury oraz ilości osób w nim mieszkających. Wybierając rekuperator z naszej oferty zyskujesz:

 • wysokiej jakości produkt,
 • gwarancję oczyszczonego powietrza z kurzu, smogu, alergenów, bakterii,
 • odzysk energii ponieważ rekuperator wykorzystuje ponownie energię cieplną z wywiewanego powietrza,
 • oszczędność w kosztach ogrzewania całego budynku!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rekuperacji dopasowanej do Swojego budynku mieszkalnego zadzwoń do nas lub napisz.

 


tags: dom z ogrzewaniem podłogowym instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze instalacje wodne ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Ełk Ogrzewanie podłogowe w Ełku ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie ogrzewanie podłogowe warmińsko-mazurskie podłogówka Podłogówka Ełk podłogówka w suchej zabudowie podłogówka w systemie suchym podłogówka w technologii suchej podłogówka warmińsko-mazurskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze sucha zabudowa ogrzewania podłogowego sucha zabudowa podłogówki suchy system ogrzewania podłogowego suchy system podłogówki wodne ogrzewanie płaszczyznowe wodne ogrzewanie podłogowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności