Podłogówka Bielsk Podlaski

posted: 6 marca, 2017

Podłogówka Bielsk Podlaski

Instalacja podłogówki w Bielsku Podlaskim

Instalacja ogrzewania podłogowego nie jest ani tak trudna, ani tak droga, jakby się mogło wydawać. Obecnie jego cena jest inwestycją równoważną z zakupem tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego. Aby spełniała ona należycie swoje zadanie powinna być prawidłowo wykonana bez podstawowych i najczęściej popełnianych błędów przez amatorów. Jako producent ogrzewania podłogowego pomagamy w:

 • doborze ogrzewania podłogowego do źródła ciepła,
 • projekcie podłogówki dopasowanej do pomieszczeń jak i całego budynku,
 • schemacie jego podłączenia,
 • instalacji i montażu u klientów w budynku.

Dom z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła

Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań grzewczych w tym podłogówki i nowoczesnych systemów nią zarządzających w inteligentnych domach, pełnego wsparcia technicznego producenta, znalazłeś się w dobrym miejscu. Sander System to rozwiązanie dla Ciebie. Nowoczesne domy z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła są od dawna standardem. Nasze systemy ogrzewania podłogowego dzięki nowoczesnym rozwiązaniom pozwoliły na łatwe dopasowanie praktycznie do każdego projektu. Ogrzewanie podłogowe jest bardzo często wybierane przez większość inwestorów gdyż jest:

 • tanie w zakupie a jego cena odpowiada tradycyjnej instalacji z grzejnikami ściennymi,
 • ogrzewaniem niskotemperaturowym bardzo opłacalnym w eksploatacji,
 • szybkie i intuicyjne w montażu,
 • zdrowym ogrzewaniem bardzo przyjaznym alergikom,
 • może współpracować z dowolnym źródłem ciepła,
 • do stosowania w każdym budynku niezależnie od technologii,
 • dostępne w technologii suchej, mokrej i elektrycznej,
 • niewidoczne dla oka i gwarantuje ciepłą podłogę oraz jeszcze lepszy komfort domownikom,
 • ogrzewaniem nieingerującym w ustawność pomieszczeń poprzez brak grzejników na ścianie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do KONTAKTU.

Rozwiązania grzewcze i instalacje do domów i mieszkań

Rozwiązania grzewcze i instalacje Sander mogą być wykorzystywane w domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Są to m.in.:

Instalacje Sander współpracują z automatyką do sterowania ogrzewaniem Wunda Smart, która umożliwia zdalne ustawianie temperatury budynku jak również każdego pomieszczenia osobno. Sterowanie ogrzewaniem w domu jeszcze nigdy nie było takie proste. Jeżeli chcesz poznać cenę i koszty instalacji ogrzewania podłogowego dopasowane do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

 

Podłogówka Suwałki

Podłogówka Łomża

Podłogówka Sokółka

Podłogówka Białystok

Ogrzewanie podłogowe do każdego budynku

Nasze instalacje ogrzewania nadają się do każdego budynku niezależnie od metrażu i technologii jego wykonania, Ogrzewanie podłogowe Sander jest szczególnie cenione w małych mieszkaniach o powierzchni 25, 30, 35, 40, 45, 50 m.kw tam gdzie każdy kawałek powierzchni odgrywa istotne znaczenie. Jako niewidoczne ogrzewanie pozwala zupełnie inaczej zagospodarować ściany. Jest ono również wybierana do apartamentów, mieszkań z antresolą, nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie piętrowej i parterowych oraz budynków które przechodzą termomodernizację.

Instalacje grzewcze Sander są sprzedawane nie tylko na polskim rynku ale również pozostałych państwach UE. Wiele autorskich rozwiązań chronionych patentem sprawia, że nasze systemy odróżniają się od produktów naszej konkurencji i to że są doceniane coraz częściej przez naszych klientów.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Bielsk Podlaski

Pompy ciepła doskonale nadają się nie tylko do ogrzewania ale i d ochłodzenia budynków. Stanowią jedno z najbardziej ekologicznych źródeł ciepła. W naszej ofercie handlowej znajdują się pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16 kW które mogą być wykorzystywane nie tylko w domach jednorodzinnych ale również użyteczności publicznej.

Są to urządzenia, które współpracują z:

 • niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym – pompy ciepła z czynnikiem R32,
 • wysokotemperaturowym ogrzewaniem tradycyjnym – grzejnikami ściennymi – pompy ciepła z czynnikiem R290.

Ich montaż jest przeprowadzany przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi szczególnie wymaganymi przy pompach ciepła typu split. Udzielana jest na nie gwarancja 5-letnia pod warunkiem wykonywania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów. Są one objęte dofinansowaniem w ramach Programu Czyste Powietrze z WFOŚiGW. O dotacje na ich zakup mogą ubiegać się osoby fizyczne.


tags: automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem automatyczne systemy zarządzania ogrzewaniem podłogowym automatyczne systemy zarządzania podłogówką dom z ogrzewaniem podłogowym ekonomiczne zarządzanie ogrzewaniem instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze montaż instalacji ogrzewania podłogowego montaż ogrzewania podłogowego montaż podłogówki ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe krok po kroku ogrzewanie podłogowe podlaskie Ogrzewanie podłogowe w Bielsk Podlaski Ogrzewanie podłogowe w Bielsku Podlaskim podłogówka Podłogówka Bielsk Podlaski podłogówka podlaskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze samodzielne układanie ogrzewania podłogowego samodzielne układanie podłogówki
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności