Podłogówka Łomża

posted: 6 marca, 2017

Podłogówka Łomża

Instalacja podłogówki w Łomży

Instalacja ogrzewania podłogowe bez względu na technologię jej wykonania (ogrzewanie podłogowe suche, mokre, elektryczne) powinna być od samego początku zaplanowana i wykonana. Tylko w taki sposób może działać sprawnie i nie dostarczać niepotrzebnych kosztów. Każdemu klientowi, który decyduje się na jedne z naszych systemów grzewczych pomagamy nie tylko dopasować go do budynku i źródła ciepła. Dostarczamy projekt ogrzewania podłogowego i schemat jego podłączenia z którym powinien poradzić sobie każdy instalator ogrzewania.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy w montażu podłogówki, pompy ciepła, ogrzewania tradycyjnego zrealizujemy to dla Ciebie. Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego oraz pomp ciepła nie tylko w Łomży i woj. podlaskim ale w całej Polsce. Jest to możliwe dzięki naszym akredytowanym instalatorom ogrzewania oraz firmom partnerskim z którymi współpracujemy w całym kraju. Realizacje z montażu ogrzewania i pomp ciepła u naszych klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

 

Oszczędny dom z ogrzewaniem podłogowym

Co zyskasz decydując się na system ogrzewania podłogowego Sander? Nowoczesny i energooszczędny system ogrzewania dopasowany do Twojego domu, budynku, każdego pomieszczenia oraz źródła ciepła. Ogrzewanie podłogowe od dawna nie jest już postrzegane jako ogrzewanie dodatkowe tylko główne. Nowoczesny dom bez grzejników to nie tylko lepsza funkcjonalność pomieszczeń, zdrowsze ogrzewanie dla alergików ale tańsze ogrzewanie każdego budynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do KONTAKTU.

Nowoczesne rozwiązania grzewcze

Nowoczesne rozwiązania grzewcze Sander są bardzo energooszczędne i nadają się do wykorzystania w każdym budynku niezależnie od technologii jego wykonania. Należą do nich m.in.:

Systemy grzewcze Sander współpracują z każdym źródłem ciepła oraz inteligentnym sterowaniem ogrzewaniem domu WUNDA SMART. Sterowanie i zarządzanie ogrzewaniem i temperaturą domu nigdy nie było takie proste i łatwe. Dzięki aplikacji na smartfon zarządzasz ogrzewaniem domu zdalnie – na odległość z dowolnego miejsca w jakim się znajdujesz.

 

Podłogówka Suwałki

Podłogówka Białystok

Podłogówka Sokółka

Podłogówka Bielsk Podlaski

 

Energooszczędne ogrzewanie podłogowe

Chcesz wiedzieć więcej na temat kosztów instalacji ogrzewania podłogowego wodnego w technologii suchej, mokrej lub elektrycznej podłogówki lub ogrzewania ściennego. montażu pomp ciepła? Wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA na naszej stronie internetowej. Określ czy:

– budujesz, remontujesz dom, mieszkanie, lub konkretne pomieszczenia,

– jego metraż oraz ilość kondygnacji,

– system ogrzewania podłogowego,

– przewidywany termin realizacji

i wyślij do nas informacje. Nasi pracownicy z działu technicznego doradzą i podpowiedzą co powinieneś wybrać. Wiele informacji o naszych systemach grzewczych znajduje się również na BLOGU i w dziale FAQ.

 

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Łomża

Pompy ciepłą to jedne z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych źródeł ciepła do zasilania budynków mieszkalnych, użytkowych oraz przemysłowych. Nasza oferta obejmuje pompy ciepła naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann. Są to urządzenia powietrze woda typu split i monoblok o mocy 6, 12, 14, 16 kW, które mogą być wykorzystywane do ogrzewania i chłodzenia budynków. Mogą być one wykorzystywane w budynkach:

  • z ogrzewaniem podłogowym (pompy ciepła z czynnikiem R32)
  • z ogrzewaniem tradycyjnym grzejnikowym (pompy ciepła z czynnikiem R290).

Ich montaż jest przeprowadzany przez akredytowanych instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi szczególnie wymaganymi przy instalacji pomp ciepła typu split. Udzielamy na nie gwarancji do 5 lat pod warunkiem wykonywania corocznych przeglądów przez uprawnionych serwisantów.

Wszystkie zainteresowane osoby ich zakupem mogą starać się o dotacje w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE z WFOŚiGW.

Wentylacja budynków z odzyskiem ciepła

Rekuperacja z odzyskiem ciepła jest przeprowadzana w oparciu o produkty – rekuperatory AirPack firmy Thesla Green. Są to doskonałe urządzenia wykorzystywane do wentylacji budynków o bardzo cichym działaniu – najcichsze na rynku i bardzo dużej sprawności działania. Mogą być umieszczane w nieogrzewanych pomieszczeniach i gwarantują pracę bez utraty swojej sprawności.

Instalacja wentylacji mechanicznej jest dobierana do:

  • kubatury oraz projektu budynku,
  • budżetu klienta,
  • ilości mieszkańców.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat instalacji rekuperacji do Swojego domu, budynku napisz do nas lub zadzwoń!


tags: automatyczne sterowanie domem automatyka do domu automatyka podłogowa automatyka sterująca ogrzewaniem dom sterowanie ogrzewaniem dom z ogrzewaniem podłogowym estetyczne ogrzewanie instalacja podłogówki instalacja sterowania ogrzewania podłogowego instalacja sterowania podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze inteligentne sterowanie domem inteligentne sterowanie ogrzewaniem w domu ogrzewanie ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe Ogrzewanie podłogowe Łomża ogrzewanie podłogowe podlaskie ogrzewanie podłogowe w kamienicy Ogrzewanie podłogowe w Łomży ogrzewanie podłogowe w starej kamienicy podłogówka Podłogówka Łomża podłogówka podlaskie rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze suchy system ogrzewania podłogowego system ogrzewania domu wykończenie podłogi na ogrzewaniu podłogowym
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności