Podłogówka Sokółka

posted: 6 marca, 2017

Podłogówka Sokółka

Instalacja podłogówki w Sokółce

Aby ogrzewanie podłogowe tak jak każdy system grzewczy działało sprawnie należy pamiętać o kilku istotnych krokach. Jako producent podłogówki w różnych technologiach suchej, mokrej i elektrycznej informujemy naszych klientów o tym od pierwszego spotkania i oferujemy:

 • dobór ogrzewania podłogowego do źródła ciepła,
 • projekt ogrzewania podłogowego dopasowany do budynku,
 • schemat podłączenia ogrzewania podłogowego,
 • instalacja podłogówki u klienta.

Na życzenie klientów przeprowadzamy montaż ogrzewania podłogowego nie tylko w Sokółce ale całym województwie podlaskim. Montaż podłogówki przeprowadzają certyfikowani instalatorzy ogrzewania. Wybrane realizacje z montażu systemów podłogowych u klientów są zamieszczane na naszej stronie.

 

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym

Nowoczesny dom z ogrzewaniem podłogowym stał się standardem. ogrzewanie podłogowe coraz częściej jest wybierane przez naszych klientów jako podstawowy system grzewczy do domów jednorodzinnych. Stało się to dzięki wprowadzeniu wielu nowoczesnych rozwiązań i możliwości łatwego ich dopasowania do każdego budynku niezależnie od jego technologii. Posiada ono wiele zalet w tym:

 • jest bardzo szybkie i intuicyjne w montażu,
 • współpracuje z każdym źródłem ciepła,
 • jest tanie w eksploatacji i działa razem z automatyką do sterowania ogrzewaniem,
 • sprzedaż mokrej podłogówki prowadzona jest w cenie instalacji z tradycyjnymi grzejnikami ściennymi,
 • poprawia i zapewnia jeszcze lepszy komfort cieplny dzięki ciepłej podłodze,
 • zdecydowanie poprawia funkcjonalność i ustawność pomieszczeń poprzez brak grzejników na ścianie,
 • jako zdrowe ogrzewanie jest przyjazne alergikom,
 • jest niewidzialne dla oka i nie zajmuje niepotrzebnego miejsca.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do KONTAKTU.

 

Rozwiązania grzewcze i instalacje do każdego budynku

Rozwiązania grzewcze i instalacje Sander do zastosowania w budynkach użyteczności publicznej oraz domach mieszkalnych to m.in.:

Wszystkie nasze rozwiązania i instalacje są udoskonalane i współpracują z automatyką do zarządzania ogrzewaniem w tym Wunda Smart. Pozwala ona na zdalne sterowanie ogrzewaniem na odległość z wykorzystaniem smartfona. Jeżeli chcesz poznać koszty oraz cenę systemu dopasowanego do Swojego budynku wykorzystaj FORMULARZ DARMOWEJ WYCENY OGRZEWANIA umieszczony na naszej stronie.

Podłogówka Suwałki

Podłogówka Łomża

Podłogówka Białystok

Podłogówka Bielsk Podlaski

Tanie ogrzewanie podłogowe

Tanie ogrzewanie podłogowe jest nie tylko w zakupie ale również w używaniu. Ogrzewanie podłogowe w systemie mokrym sprzedajemy w cenie instalacji tradycyjnych grzejników ściennych. Jako ogrzewanie niskotemperaturowe pozwala generować spore oszczędności w stosunku do innych rozwiązań grzewczych. Przekonało się już o tym wielu klientów nie tylko w Polsce ale również pozostałych państwa UE gdzie nasze rozwiązania grzewcze są sprzedawane.

Klienci wybierają je najczęściej do nowoczesnych domów jednorodzinnych 120, 130, 140, 150, 160 m.kw jak i budynków wielomieszkanowych. Są one szczególnie cenione a małych mieszkaniach 30, 40, 50 m.kw i apartamentach powyżej 100m.kw. Dbałość o funkcjonalność mieszkań jak i każdego pomieszczenia jest coraz bardziej istotny.

Jeżeli jesteś zainteresowany ogrzewaniem Sander wyceń je na naszej stronie. Podaj:

 • rodzaj inwestycji (budowa lub remont domu, mieszkania),
 • jego powierzchnię i wybierz system ogrzewania podłogowego,
 • przewidywany termin inwestycji.

Możesz również wskazać pilny kontakt z naszym konsultantem z działu technicznego.

Podłogówka Kraków

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Katowice

Podłogówka Warszawa

Pompy ciepła Sokółka

Posiadamy pompy ciepła powietrze woda typu split i monoblok naszej marki Sander Energie oraz firmy Viessmann. Są one wykorzystywane zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia większości budynków. Urządzenia te o mocy 6, 12, 14, 16 kW mogą współpracować zarówno:

 • z niskotemperaturową podłogówką – pompy ciepła z czynnikiem R32,
 • z wysokotemperaturowym ogrzewaniem grzejnikowym – pompy ciepła z czynnikiem R290.

Montaż pomp ciepła zwłaszcza typu split jest przeprowadzany przez instalatorów z uprawnieniami f-gazowymi. Udzielamy na nie do 5 lat gwarancji pod warunkiem przeprowadzania co rocznych przeglądów przez właściwych serwisantów pomp ciepła.

Są one uważane jako jedne z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych źródeł ciepła dlatego objęte są dofinansowaniem w ramach PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE z WFOŚiGW. osoby zainteresowane ich zakupem mogą starać się o dotacje które wynoszą od 30 do 60%.

 

Rekuperacja do budynków mieszkalnych

Instalacja wentylacji z odzyskiem ciepła w budynkach mieszkalnych jest wykonywana na bazie rekuperatorów z serii AirPack. Są to najcichsze rekuperatory na rynku, których praca odbywa się w sposób nie przeszkadzający jej mieszkańcom. Ponadto rekuperatory AirPack mogą być umieszczane w nieogrzewanych pomieszczeniach bez utraty sprawności swojego działania oraz strat ciepła.

Instalacja rekuperacji jest wykonywana w szczególności w domach jednorodzinnych i dopasowana do:

 • kubatury budynku,
 • ilości mieszkańców w nim przebywających,
 • budżetu klienta.

Jeżeli masz pytania dotyczące rekuperacji – wentylacji z odzyskiem ciepła napisz do nas lub zadzwoń.


tags: bezpłatna wycena ogrzewania podłogowego bezpłatna wycena podłogówki darmowa wycena ogrzewania podłogowego darmowa wycena podłogówki dom z ogrzewaniem podłogowym ekologiczne ogrzewanie ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego estetyczne ogrzewanie instalacja ogrzewania kaloryferowego instalacja podłogówki instalacje grzejne instalacje grzewcze kaloryferowy system grzewczy klasyczne ogrzewanie kaloryferowe najbardziej ekonomiczne ogrzewanie ogrzewanie ogrzewanie kaloryferowe ogrzewanie płaszczyznowe ogrzewanie podłogowe ogrzewanie podłogowe podlaskie Ogrzewanie podłogowe Sokółka Ogrzewanie podłogowe w Sokółce podłogówka podłogówka podlaskie Podłogówka Sokółka rozwiązania grzejne rozwiązania grzewcze tradycyjna instalacja kaloryferowa tradycyjne ogrzewanie kaloryferowe
DARMOWA KALKULACJA KOSZTÓW

Tylko u nas możesz samodzielnie oszacować koszty ogrzewania podłogowego dla Twojego domu! Sprawdź nasz KALKULATOR!

oblicz
oblicz
Znajdziesz nas:
Siedziba główna Sander System: ul. Rzeczna 8/5, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Krakowie: ul. Rzeczna 11, 30-021 Kraków
Salon Sprzedaży w Rzeszowie: Al. Tadeusza Rejtana 67, 35-326 Rzeszów
Oddział Przeworsk: ul. Głęboka 34, 37-200 Przeworsk
kontakt@sandersystem.pl
Copyrights: Sander System
Polityka prywatności